Марина І Компанія
Сам п"ю, сам си наливаю(чоловічі слова).
|
|
Опис:
Переробив слова на чоловічий варіант, користуйтесь, якщо бажаєте
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Текст пісні:
Був я в понеділок сам Пропив весь присілок сам сам я.
/Сам собі п"ю п'ю, сам си наливаю, сам собі я стелю, сам собі лягаю сам я,/2р.
Був я у вівторок сам Пропив баксів сорок сам сам я.
/Сам собі п"ю п'ю, сам си наливаю, сам собі я стелю, сам собі лягаю сам я,/2р.
Модул. прогр.
Був я у середу сам Пропив всю череду сам, сам я.
/Сам собі п"ю п'ю, сам си наливаю, сам собі я стелю, сам собі лягаю сам я,/2р.
Був я у четвер сам Затямив я м до тепер сам я.
/Сам собі п"ю п'ю, сам си наливаю, сам собі стелю, сам собі лягаю сам я,/2р.
Модул. прогр.
Був я сам у п"ятницю пив холодную водицю сам я.
/Сам собі п"ю п'ю, сам си наливаю, сам собі я стелю, сам собі лягаю сам я,/2р.
А в суботу як в суботу, Люди на весілля, а я на роботу сам я.
/Сам собі п"ю п'ю, сам си наливаю, сам собі я стелю, сам собі лягаю сам я,/2р.
Прогр.
Був я у неділю сам Пропив всю надію сам сам я.
/Сам собі п"ю п'ю, сам си наливаю, сам собі я стелю, сам собі лягаю сам я,/2р.
Прогр.
кода.
Коментарі:
Дякую!!
Дякую, Перевіримо як воно самому ще й співати.
Дякую !
Дякую
ДЯКУЮ!
Це напевне треба мати бас, або якщо октаву вверх то треба бути "Вітасом"
Дякую!!! Над текстом ще потрібно попрацювати...
дуже гарно.
Дякую!
Дякую!!!
Дякую!!!
Був я в понеділок сам Пропив весь присілок сам сам я.
/Сам собі п"ю , сам я наливаю, сам собі я стелю, сам собі лягаю сам я,/2р.
Був я у вівторок сам Пропив баксів сорок сам сам я.
/Сам собі п"ю , сам я наливаю, сам собі я стелю, сам собі лягаю сам я,/2р.
Був я у середу сам Пропив всю череду сам, сам я.
/Сам собі п"ю , сам я наливаю, сам собі я стелю, сам собі лягаю сам я,/2р.
Програш
Був я у четвер сам Затямив я м до тепер сам я.
/Сам собі п"ю , сам я наливаю, сам собі стелю, сам собі лягаю сам я,/2р.
Був я у п"ятницю сам пив холодную водицю сам я.
/Сам собі п"ю , сам я наливаю, сам собі я стелю, сам собі лягаю сам я,/2р.
А в суботу як в суботу, Люди на весілля, а я на роботу сам я.
/Сам собі п"ю , сам я наливаю, сам собі я стелю, сам собі лягаю сам я,/2р.
Програш
Був я в понеділок сам Пропив весь присілок сам сам я.
/Сам собі п"ю , сам я наливаю, сам собі я стелю, сам собі лягаю сам я,/2р.
Був я у вівторок сам Пропив баксів сорок сам сам я.
/Сам собі п"ю , сам я наливаю, сам собі я стелю, сам собі лягаю сам я,/2р.
Був я у середу сам Пропив всю череду сам, сам я.
/Сам собі п"ю , сам я наливаю, сам собі я стелю, сам собі лягаю сам я,/2р.
Програш
Був я у четвер сам Затямив я м до тепер сам я.
/Сам собі п"ю , сам я наливаю, сам собі стелю, сам собі лягаю сам я,/2р.
Був я у п"ятницю сам пив холодную водицю сам я.
/Сам собі п"ю , сам я наливаю, сам собі я стелю, сам собі лягаю сам я,/2р.
А в суботу як в суботу, Люди на весілля, а я на роботу сам я.
/Сам собі п"ю , сам я наливаю, сам собі я стелю, сам собі лягаю сам я,/2р.
Програш
Був я у неділю сам Пропив всю свою надію саам я.
00 38 /Сам собі п"ю , сам я наливаю, сам собі я стелю, сам собі лягаю сам я,/2р.
Марина і компанія - Сама п'ю. ПРЕМ'ЄРА КЛІПУ (OFFICIAL VIDEO) https://www.youtube.com/watch?v=BOIQAxYGJas&lc=UgxuRkAHZT0JjbC2fKp4AaABAg









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!