Марина І Компанія
САМА П'Ю
|
|
Опис:
Робив для колеги Юри Чернявського.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
Зробив гарно,сочно!ДЯКУЮ!!!
1.Ой, пила я в понеділок,
Пропила я весь присілок сама я.
Сама п'ю, сама наливаю, сама собі стелю, сама я лягаю сама я,
Сама п'ю, сама наливаю, сама собі стелю, сама я лягаю сама я.
2.Ой, пила я у вівторок,
Пропила я баксів сорок самая.
Сама п'ю, сама наливаю, сама собі стелю, сама я лягаю сама я
Сама п'ю, сама наливаю, сама собі стелю, сама я лягаю сама я
Прг.
3.Ой, пила я у середу,
Пропила я всю череду сама я.
Сама п'ю, сама наливаю, сама собі стелю, сама я лягаю сама я,
Сама п'ю, сама наливаю, сама собі стелю, сама я лягаю сама я.
4.Ой, пила я у четвер,
Затямила м до тепер сама я.
Сама п'ю, сама наливаю, сама собі стелю, сама я лягаю сама я,
Сама п'ю, сама наливаю, сама собі стелю, сама я лягаю сама я.
Прг.
5.Ой, пила я у п'ятницю,
Лиш холодную водицю.
Сама п'ю, сама наливаю, сама собі стелю, сама я лягаю сама я,
Сама п'ю, сама наливаю, сама собі стелю, сама я лягаю сама я.
6.А в суботу як в суботу,
Всі люди на свадьбу, а я на роботу сама я.
Сама п'ю, сама наливаю, сама собі стелю, сама я лягаю сама я,
Сама п'ю, сама наливаю, сама собі стелю, сама я лягаю сама я.
7.Ой, пила я у неділю,
Пропила я всю свою надію сама я.
Сама п'ю, сама наливаю, сама собі стелю, сама я лягаю сама я,
Сама п'ю, сама наливаю, сама собі стелю, сама я лягаю сама я.
Прг.
Дякую!!!
Колеги співайте від Миколая для вас....ПАРНУСУ!!!
суперова робота як завжди! дякую !!!
Дякую!!!!!!!!!!!
Дякую!!! Супер!!!
Як завжди.......Суперова робота!!!!!!!!! Так тримати!!!!!!
Дякую !
Клас.Молодець.
Дякую!!!
Чо так високо?
Дякую!
Друже,спасибі,як завжди,ФАЙНЮНЬО!
Файно !!!
Це ж Діма Грубрин. Він завжди на висоті.
Дякую !
Дякую! Зробіть будь - ласка "МЛАДА НЕВІСТА" будемо щиро вдячні!
Щиро дякую Дмитро
Дякую!!!
Дякую!!!Так тримай!!!
Молодчина !
Ух ти..! Так це смачніше звучить ніж фанера від Марини...Шо вона тепер має робити..?)) Мабуть запросить Вас до себе в гурт замість свого звукача...А від мене Респект!
Дякую!
Дякую! Супер!
Класно.Дякую.
що профі то профі клас
Дякую!!!
Дякую!
Марина і компанія - Сама п'ю. ПРЕМ'ЄРА КЛІПУ (OFFICIAL VIDEO) https://www.youtube.com/watch?v=BOIQAxYGJas&lc=UgxuRkAHZT0JjbC2fKp4AaABAg
Дякую
Цей тамбурін в лівому каналі на повторі приспіву - Це ваш особливий підпис. Дуже потужно.









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!