Марина І Компанія
Сама п’ю
|
|
Опис:
Перероблена під чоловічий голос. Піднята +3.
В кінці добавлен стовпчик неділі.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Текст пісні:
Сам п’ю, сам я наливаю
1.Ой, пив я в понеділок,
Пропив я весь свій присілок, сам я.
Сам п'ю, сам я наливаю, сам собі стелю, сам я і лягаю, сам я,
Сам п'ю, сам я наливаю, сам собі стелю, сам я і лягаю, сам я,
2.Ой, пив я у вівторок,
Пропив я десь баксів сорок, сам я.
Сам п'ю, сам я наливаю, сам собі стелю, сам я і лягаю, сам я,
Сам п'ю, сам я наливаю, сам собі стелю, сам я і лягаю, сам я,
Прг.
3.Ой, пив я у середу,
Пропив я усю череду, сам я.
Сам п'ю, сам я наливаю, сам собі стелю, сам я і лягаю, сам я,
Сам п'ю, сам я наливаю, сам собі стелю, сам я і лягаю, сам я,
4.Ой, пив я у четвер,
Затямив аж до тепер, сам я.
Сам п'ю, сам я наливаю, сам собі стелю, сам я і лягаю, сам я,
Сам п'ю, сам я наливаю, сам собі стелю, сам я і лягаю, сам я,
Прг.
5.Ой, пив я у п'ятницю,
Лиш холодную водицю.
Сам п'ю, сам я наливаю, сам собі стелю, сам я і лягаю, сам я,
Сам п'ю, сам я наливаю, сам собі стелю, сам я і лягаю, сам я,
6.А в суботу як в суботу,
Всі люди на свадьбу, а я на роботу сама я.
Сам п'ю, сам я наливаю, сам собі стелю, сам я і лягаю, сам я,
Сам п'ю, сам я наливаю, сам собі стелю, сам я і лягаю, сам я,
7.Ой, пили ж ми у неділю,
Пропили ми всю свою надію, з кумом ми.
Самі п'є, самі наливаєм, сам собі стелим, самі ми лягаєм, з кумом ми,
Самі п'є, самі наливаєм, сам собі стелим, самі ми лягаєм, з кумом ми
Прг.
Коментарі:
Прикольно :) "Піднята +3" :))
Дякую. Якщо так далі піде то повністю витісним пісні на руській мові
Лажа акорта в приспіві, я так зрозумів і за транспозиції
Дякую.
Дякую!!!Мені більше підходить в тексті(Самий п"ю,самий наливаю....і самі п"емо,самі наливаєм...)
ХЛОПЦІ ЦЕ НЕ ВЕСІЛЬНИЙ ВАРІАНТ ЦЕ ПОВНА ХАЛТУРА
І нову Микола Maestro.Дякуйте що люди щлсь закидають так в приспіві є лівий аккорд, ці коментарі вибачте дістали!Не подобається йдемо далі своєю дорогою!!!
pusmeny1976:
РУСь і РОСсия - два абсолютно різні територіальні утворення.
РУСь - це сучасна Україна.
РОСсия - колишній Московський Улус Золотої Орди.
РУСькі люди (руси, русичі, русини-українці) - слов'яни.
РОСсияне (московіти-юдохозаро-ординці) - НЕ РУСькі і НЕ слов'яни.
РУСька мова = староукраїнська мова.
РОСсийский язьік = дико спотворений суржик (говор, нарєчіє) справжньої РУСької (староукраїнської) мови.
Вже шостий рік принципово, ні за яких обставин, не співаю ЖОДНОЇ російськоязикої пісні. Шкода, що більшість побратимів по цеху досі послуговуються російським суржиком, а деякі з них лиш тепер замислюються про "витісняти"...
Российский суржик (язьік) треба не витісняти і навіть не забороняти, а тупо знищувати зі всіх можливих сфер вжитку.
Це сайт музичний і оці тупі "історичні" аналізи потрібно модераторам відразу видаляти. Хіба мова винна,що люди дурні? А пісня в чому винна? Не їхати в Росію на заробітки,забрати вивчення німецької мови з сотень шкіл (мова фашистів) і пішло поїхало...Співаймо гарні пісні ,не зважаючи на їх мову.
Дякую









Останні коментарі
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!
Леся Гріщенко: Красненько подякувала!
polisianka: Дуже дякую за мінус! Можливо є мінус пісні " Ой на горі на прострі"???? Дуже потрібно..
Павло Салганюк: Дякую!