Марина І Компанія
НАЙ НАЙ НАЙ
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
YouTube -Марина і компанія. Мукачево "Варишська Палачінта 2020"
ПРЕМ`ЄРА Пісні НАЙ-НАЙ-НАЙ (REMIX)
Думала,багато думала я думала,гадала
Як же я,з якого дива я тебе так покохала
Сто раз звонив,і квіти приносив і все потрібне приносив і тра та та
А ти такий,що коло тебе і Рональдо проліта
Я в інстаграмі лиш для тебе ти знай
І ми с тобою на одному вай фай
Цілуй обіймай, з тобой мені рай
Я всім розкажу що ти мій най най най
Пр-в:
Най най на на на най
Най най на на на най
Най най на на на най
Най най на на на най
п-гр.
Думала,ой так і думала я думала,гадала
А тебе,та баламута вже я так захомутала
Ой така, і вся така і все по те подібне тра та та
Ой слаба що в моїм серці станеться біда
Я в інстаграмі вже без тебе ти знай
І ми з тобою вже на різних вай фай
Паролі віддай,свое забирай
Я всім розкажу який ти най най най
Пр-в: п-гр.
Я в інстаграмі вже без тебе ти знай
І ми з тобою вже на різних вай фай
Паролі віддай,свое забирай
Я всім розкажу який ти най най най
Коментарі:
Дякую!
Оригінально.+++555
Маячня.........
Дякую!!!
Дякую!
Дякую !!!
Дядя Ваня я перепрошую, але ж ця пісня вже існує і існує під назвою: підемо разом у кохання світ гурту Награш Band!Я правильно кажу пане BEDRYK підтримайте мене у цьому питанні.
ДЯКУЮ СУПЕР!!!!
вступ подібний, але мелодія зовсім інша, хоча крадуть усі і видають за своє.
dyadyavanya55: (хоча крадуть усі і видають за своє.) не судіть по собі... В посиланні на цю пісню в ютубі вказано: що слова мої написані на мелодію із трека Ma insor la anu'n mai. Аранжування теж нашої команди. https://www.youtube.com/watch?v=IcNJsrgg2BU
СУПЕРОВО. ДЯКУЮ
Хтось дасть транскрипцію тексту
Дякую
классно! це молдавська пісня,заводна!
Дякую
Дякую !!!!
ДЯКУЮ!!!!
Щире Дякую Вам мої дорогі колеги!!!! Суууууууупер!
дякую Марино
Думала,багато думала я думала,гадала
Як же я,з якого дива я тебе так покохала
Сто раз звонив,і квіти приносив і все потрібне приносив і тра та та
А ти такий,що по при тебе і Рональдо проліта
Я в інстаграмі лиш для тебе ти знай
І ми с тобою на одному вай фай
Цілуй обіймай, з тобой мені рай
Я всім розкажу що ти мій най най най
Пр-в:
Най най на на на най
Най най на на на най
Най най на на на най
Най най на на на най
п-гр.
Доки я,ой доки думала я думала,гадала
А тебе,там баламута вже якась захомутала
Все при ній, і вся така і взагалі особа да да да
Ой слабак ой чує моє серце станеться біда
Я в інстаграмі вже без тебе ти знай
І ми з тобою вже на різних вай фай
Паролі віддай,своє забирай
Я всім розкажу який ти най най най
Пр-в: п-гр.
Я в інстаграмі вже без тебе ти знай
І ми з тобою вже на різних вай фай
Паролі віддай,свое забирай
Я всім розкажу який ти най най най
Думала,багато думала я думала,гадала
Як же я,з якого дива я тебе так покохала
Сто раз звонив,і квіти приносив і все подібне тра та та
А ти такий,що по при тебе і Рональдо проліта
Я в інстаграмі лиш для тебе ти знай
І ми с тобою на одному вай фай
Цілуй обіймай, з тобой мені рай
Я всім розкажу що ти мій най най най
Пр-в:
Най най на на на най
Най най на на на най
Най най на на на най
Най най на на на най
п-гр.
Доки я,ой доки думала я думала,гадала
А тебе,там баламута вже якась захомутала
Все при ній, і вся така і взагалі особа да да да
Ой слабак ой чує моє серце станеться біда
Я в інстаграмі вже без тебе ти знай
І ми з тобою вже на різних вай фай
Паролі віддай,своє забирай
Я всім розкажу який ти най най най
Пр-в: п-гр.
Я в інстаграмі вже без тебе ти знай
І ми з тобою вже на різних вай фай
Паролі віддай,свое забирай
Я всім розкажу який ти най най най
дякую









Останні коментарі
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!
Howplay39: Дякую гарнесенько!
Павло Салганюк: Дякую!