Марина І Компанія
Білий білий сніг
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Текст песни «Марина і Компанія - Білий - білий сніг»
В заметах місто тихо спить
І ще хвилина, ще мить,
І вже парки замела
Білим снігом зима...
Зимно й холодно в містах,
А я тону в твоїх руках,
І цілунки ніжно тануть
На губах...
Приспів:
Білий-білий сніг літає,
Він про нас так мало знає,
І в зимовім тихім сні
Усміхаєшся мені...
Білий-білий сніг літає,
На вустах сніжинка сяє,
Наш з тобою перший сніг,
Наш з тобою білий-білий сніг!..
Ти приходиш в мої сни
Ще з далекої весни,
А тепер білий сніг
Лише спогадом ліг,
Візерунком на вікні...
І так тепло мені,
Як дивлюсь в твої очі ясні...
Приспів.
Білий-білий сніг літає,
Він про нас так мало знає,
І в зимовім тихім сні
Усміхаєшся мені...
Білий-білий сніг літає,
На вустах сніжинка сяє,
Наш з тобою перший сніг,
Наш з тобою білий-білий сніг!..
Приспів.
Білий-білий сніг літає,
Він про нас так мало знає,
І в зимовім тихім сні
Усміхаєшся мені...
Білий-білий сніг літає,
На вустах сніжинка сяє,
Наш з тобою перший сніг,
Наш з тобою білий-білий сніг!..
track id: #668286
Коментарі:
Дякую !
Дякую!
Дякую!
Дякуюююю
Дякую!!!!
Дякую!









Останні коментарі
VNikitin: Дякую!
VNikitin: Дякую!
ruslan_mamedovv65: Велике дякую!
ruslan_mamedovv65: Щиро вдячний!+5
Billka : Дякую!
ruslan_mamedovv65: Дякую!!!
ruslan_mamedovv65: Дуже вдячний за подарунок!+5
BIG BANNY : Дякую
V07a01lera: Дякую !
Надія гурт...Літній Тин...: саня щиро дякуєм за ваші прекрасні мінусовки ви молодець...
Chaldon228: КОЛЕГИ ДОПОМОЖІТЬ НІДЕ НЕ МОЖУ ЗНАЙТИ ПОВНУ ВЕРСІЮ ПІСНІ ОЙ ПОВІЯВ БУЙНИЙ ВІТЕР У ЧОЛОВІЧОМУ ВИКОНАННІ ДЕ ВЖЕ НЕ ШУКАВ !!!
Chaldon228:
chertic: бомба!
Lewik: Щиро дякую!!!
Lewik: Дякую!!!
Lewik: Дякую !!! Супер!!!
Howplay39: Дякую гарнесенько!!!
muroslav_lax29: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
Lewik: Дякую!!!
sandro_sasha: ФАЙНО ТАК ТРИМАТИ
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Щиро дякую !
V07a01lera: Дякую !
kampazitor: ДЯКУЮЮЮЮЮ!
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
V07a01lera: Дякую !