Марина І Компанія
В саду гуляла (БЕК)PSP)
|
|
Опис:
Нарізав, змінив перший куплет. На ваш розсуд...
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Ai+нарізка.
Коментарі:
Маю без бека, звертайтесь...
Дякую !
Дякую
В саду гуляла
--------------
В саду гуляла, квіти збирала
В саду гуляла, квіти збирала
Кого любила, причарувала
В саду гуляла, квіти збирала
Кого любила, причарувала
Причарувала серце і душу
Причарувала серце і душу
Тепер з тобою ходити мушу
Причарувала серце і душу
Тепер з тобою ходити мушу
Ходити мушу любити буду
Ходити мушу любити буду
Скажу по правді сватать не буду
Ходити мушу любити буду
Скажу по правді сватать не буду
--------
Ой ти, дівчино, гарна та пишна
Ой ти, дівчино, гарна та пишна
Чомусь до мене вчора не вийшла?
Ой ти, дівчино, гарна та пишна
Чомусь до мене вчора не вийшла?
Я виходила, тебе ж не було
Я виходила, тебе не було
Я постояла та й ся вернула
Я виходила, тебе не було
Я постояла та й ся вернула.
Я більш не вийду, з тобой не стану
Я більш не вийду, з тобой не стану
Пришлю сестрицю такую саму
Я більш не вийду, з тобой не стану
Пришлю сестрицю такую саму
--------------
А я з сестрою всю ніч простою
А я з сестрою всю ніч простою
Не та розмова, що із тобою
А я з сестрою всю ніч простою
Не та розмова, що із тобою
Не та розмова, не тії слова
Не та розмова, не тії слова
Не біло лиця, не чорноброва
Не та розмова, не тії слова
Не біло лиця, не чорноброва
------------
Дякую !!!!
дякую
дякую









Останні коментарі
Ігор Броневич: А плюсик не той....
Тарас : у мене ці ші мінуса щось по яеості на апараті дуже кульгають хоча сама гармонія класна
sergey270991: Дякую
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую!
Віктор Міняйленко: ДЯКУЮ!!!
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую!
olegantonenko: Щиро дякую!
olegantonenko: Що за ...
viktorash: Дякую!
V07a01lera: Дякую !!!
didysbbb: Дякую!!!!!!!!!!!
Romaste: Дякую!
boikobelaya111: Круто. ДЯКУЄМО
POI99lu: Дякую Вам! Це, саме те, що я шукала!!! Дуже потрібна була мінусовка для дітей. Дякую!
Eugene27: Дякую!!!
Eugene27: Дякую!!!
Eugene27: Дякую!!!
Eugene27: Дякую!!!
moroz duli: дякую
Viktor_1302: ДЯКУЮ!!!
alex_2011: +++++++++++++++++++
Peag17: Дякую велике!!!
VNikitin: Дякую!
MFKKM: ДЯКУЮ!!!!!
mozartissimo2018: мене цікавить е 80 куплю напишіть свій моб.
Volodimir200974: суперово