Марина Полончак (Марина І Компанія) І Віталій Лобач
Лента за лентою
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Якісна задавка.
Текст пісні:
текст караоке в пісні, прописав для Аімпа
Коментарі:
Дякую !
Дякую!!!
Акорди для високого голосу:
Вступ: C F G C x2
C G
Вже вечір вечоріє, повстанське серце б'є,
G C
А лента набої поспішно подає.
Приспів (x2):
C F
Ах, лента за лентою - набої подавай,
G C
Вкраїнський повстанче, в бою не відступай!
******************************************
Акорди для низького голосу:
Вступ: G C D G x2
G D
Вже вечір вечоріє, повстанське серце б'є,
D G
А лента набої поспішно подає.
Приспів (x2):
G C
Ах, лента за лентою - набої подавай,
D G
Вкраїнський повстанче, в бою не відступай!
******************************************
Текст пісні:
Вже вечір вечоріє, повстанське серце б'є,
А лента набої поспішно подає.
Приспів (x2):
Ах, лента за лентою - набої подавай,
Вкраїнський повстанче, в бою не відступай!
А ворог атакує і преться щосил,
Юнак-кулеметник їх вправно косив.
Приспів.
Як сонце сходило, втомлений юнак,
Упав він ранений, упав він навзнак.
Приспів.
До нього санітарка поспішно іде,
В обличчя вдивляєсь, його пізнає.
Приспів.
Він в неї вдивляєсь, пече в грудях рана,
Біля кулемета дівчина молода.
Приспів.
А ворог атакує, в останній момент -
Наново заграв вже затихлий кулемет.
Чи вечір вечоріє чи сонечко встає
Військо українське вражу силу б,є
Приспів2р
Ах, лента за лентою набої подавай сину УкраЇни в бою не відступай
А ворог атакує і преться що сил а наш мужній воїн їх твердо скосив
Пр Пш
Народе наш великий вкраїни сини з,єднався воєдино цієї весни
Пр
То встали на захист хто міг і неміг дух незламать побратимів моїх
Пр Пш Слава УкраЇні - Героям Слава
І став УкраЇнським рости і цвісти Українську воленьку не перемогти
Ах, ленту за лентою віночки вплетай моя Україно живи і процвітай
Ах, ленту за лентою віночки вплетай моя Україно живи і процвітай
моя Україно живи і процвітай
ДЯКУЮ ЩИРО !!!!









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!