Марш
Весільний марш на добрий день
|
|
Опис:
Трішки переробив варіант маршу Михайла Лисого, щоб не так "різало" вуха!
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Марш на добрий день
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Коментарі:
Олександре чому ви такий впертий і що ви шукаєте на гімні смитани.Напишіт щось самі краще а потому обсирайте других.Я в вас знайшов тільки дві вами писані мідяшки.
І Що ви зробили з моїм маршом порізали і пустили два рази другу частину це не професійно.чого не зібралися з дядьку з духом і не записали так як вважаєте за потрібне.Я би просив би ви цю пародію зняли з сайту і би він був таким як записував його я.(давайте вже будемо щось самі писати а не гнатися за рейтенгом чужими фонограмами)
Ноу коментс! Твоя-моя не понять! І, доречі, ніхто нікого не обсирає!
ГАДАЙКИ!!!!
Михайло Лисий:
на 320-бітрейт,не хватило духу-так по середині ( моя-твоя )160 біт.Фахівець.
СЛАБЕНЬКО 2- ! ДУЖЕ СЛАБЕНЬКО!!!222222222222222222222!
Не сваріться Такі речі потрібно взагалі виконувати наживо
якщо ще не марш то тоді вже що?
Я цілком підтримую якщо панове маєте освіту музичну то грайте наживо. А фонограмка 50:50 може бути.
Молодець Володю. Грай , працюй, будуть люди.....
Ну я прочитав коментар думаю мар супер, послухав нічого нового і нормального не почув. Дядьки є на сайті такі марші...просто супер. вашого я б не взяв ніколи, і не сваріться, бо ми лабухи повинні бути дружні, але хлопці, хто пише і кидає на сайт, великий уклін за
роботу.Бо це не легка робота. Дякую.
Хлопці, не гаркайтесь, якщо ви дійсно музиканти. Лабайте живяком, але грязі одне-одному не лийте... Михайла підтримую.
Дякую, Сащко! Класний марш на добрий день!
Користуйтесь на здоров'я!!! Прошу!!!
З Мішом згоден.Підтримую.Про бітрейд; кожна фонограма виставлена з метою ознайомлення, а не для використання...
Так отож бо!!!
хлорці не сваріться!! Прийде ще час і ми заграємо!!!
а марші і вживу лабати можна!!!!!!
дякую









Останні коментарі
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!
Howplay39: Дякую гарнесенько!
Павло Салганюк: Дякую!
RimskiyIvan: НЕЙМОВІРНО ЧУДОВО !! дЯКУЮ !!!
ангеліна гудько: Дякую, пане Олександре!
muroslav_lax29: Дякую!