Мельникович Василь
Носа-носа
|
|
Опис:
Кавер версія
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Носа – носа, ти танцювала боса
Ай сі вчіпила ай ай сі вчіпила
Боса – боса, а під ногами роса
Ай сі вчіпила ай ай сі вчіпила
Ти любиш мила танцювати
Чи сонечко чи сніг
Маєш дурну натуру - кохана
До танцю кличеш всіх
Носа – носа, ти танцювала боса
Ай сі вчіпила ай ай сі вчіпила
Боса – боса, а під ногами роса
Ай сі вчіпила ай ай сі вчіпила
А ми поїдемо на море
А може в гори ми підем
І там будем танцювати – кохана
Поки з розуму не зійдем
Носа – носа, ти танцювала боса
Ай сі вчіпила ай ай сі вчіпила
Боса – боса, а під ногами роса
Ай сі вчіпила ай ай сі вчіпила
Коментарі:
Бомбааааааааааааааа!!!!
Сі вчипило!!!!
Просто клас!!!
Свято вдалося!!!!
як завжди бомба дякую
круто,дякую!!!
Сила!!!
На жаль,Мельникович останнім часом рідко нас радує своїми
"каверами"!!
А ще прикро, що він не хоче виставляти мінуса ні на форумах, ні на своєму сайті!!
Тому мені приємно,за що дякую дуже-дуже:)) Вам,Inero=Inero!!
Нету слов!!! Просто .........
Супер
Ліля, я розмовляв нещодавно з Мельниковичом, він обіцяв як тільки вийде новий альбом - зразу ж віддасть всі мінусовки. Так що чекаємо виходу альбому.
Русланчик!
Я знаю, що ти просто так ніколи нічого не обіцяєш:))
Буду чекати.Дякую!!
Бомба!!!!!!!!
Супер!!!
Дякую, я й не чула, що є такі прикольні пісні!!! Дякую!
Дякую.Непоганий кавер.
Дуже гарно!
Дякую. Кльово!!!!!!
Дякую!!! Супер!!!
чьотко
чьотко, то чьотко, а ви гляньте сюди: http://minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%9C%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87%20%D0%92%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D1%8C/rec/24696/
чьотко то чьотко і нікуди не дивіться це найкраща версія. Дякую
Дякую!
хлопці ну коли появиться вже пісня Мельниковича А я тебе забуду буду........? я так розумію що треба мені іти на студію і писати самому!!!!шкода що до мене цього ще ніхто не зробив!
ДЯКУЮ!!!!!!!
Дякую.Класний мінус
супер дискотечний
ДЯКУЮ!
дуже файно...дякую...
Клас!!!І,як завжди,красно ДЯКУЮ!!!
Клас!!!І,як завжди,красно ДЯКУЮ!!!
підкажіть,коли вступати?









Останні коментарі
Вася: Дякую
ruslan_mamedovv65: Дякую!+5
Romaste: Щиро дякую!
Slavik: ЯКБИ БУЛА ТАКА ЛАСКА ТРОШКИ ЗМІНИТИ САНЯ Я БИ ДУЖЕ ТІШИВСЯ І ДУМАЮ НЕ ТІЛЬКИ Я. ЩЕ КОЛИСЬ ГРАЛИ НА ЖИВО СТАРАЛИСЬ КОПІЮВАТИ ЗАРАЗ ВСЕ ІНАКШЕ Є ВИБІР.
Slavik: ДАВНО ХОТІВ ПРОСИТИ САНЮ НЕСТЕРА ЗРОБИТИ КАВЕР НА СТОЖАРИ ВСЕ ГАРНО АЛЕ САКС ТРОХИ МІШАЄ АЛЕ ДЯКУЮ
Павло Салганюк: Дякую!
RimskiyIvan: ЧУДОВА КОМПОЗИЦІЯ ! ДЯКУЮ!!!
OksiShu: ДОБРОГО ДНЯ, ПІДКАЖІТЬ ЧИ МОЖНА ПОЧУТИ ВИКОНАННЯ?
Peet Калуцький: Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.Неякісна задавка.
olegantonenko: ДЯКУЮ!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
vladsavramuz: Дякую!
vladsavramuz: Дуже гарна робота!
RimskiyIvan: ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
Eugene27: Дякую!!!!
Eugene27: Дякую!!!
Eugene27: Дякую!!!
mazuryk: Дякую!
altair : сакс у заспіві мішає співати, і взагалі таке враження це інструменталка (перебор із саксом)
Jordzh: Липнева ніч накрила все село Колгоспники всі геть позасинали Заснув у своїй буді пес Рябко Колише вітер прапор на сільраді А через наш паркан, лізе якась сволоч Хто це мамо, мамо, хто це?! Наркомани на городі Наркомани на городі Наркомани на городі Ріжуть маковиня Наркомани на городі Наркомани на городі Наркомани на городі Ріжуть маковиня В лівій руці він тримає ножа Суне під серце, , зроби тільки крок Ріже сволота маківку жилєтков В шприц набирає сок А потім він прийде до лісу Ватру розпалить, отраву зварить Натєгне на голову мішок с целофану Ляже і заторчить Наркомани на городі Наркомани на городі Наркомани на городі Ріжуть маковиня Наркомани на городі Наркомани на городі Наркомани на городі Ріжуть маковиня В школі вчителька казала Жи б ви всі запам'ятали Як побачиш наркомана То бий його як таракана Гей, Стефо, буди чоловіка Гей, баба Рузя, біжи до голови Гей, сусіди, беріть сокири в руку Від людського гніву наркоманам не втекти Наркомани на городі Наркомани на городі Наркомани на городі Ріжуть маковиня Наркомани на городі Наркомани на городі Наркомани на городі Ріжуть маковиня
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
olegantonenko: ДЯКУЮ!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Romaste: Дякую!
Павло Салганюк: Дякую!