Менестрелі
Святий Миколай
|
|
Опис:
Надзвичайно гарна пісня! Сл. та муз. Б Дашак. Фонограма написана без програшу між куплетами.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Ансамбль
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
1.
Святого Миколая празник приходить,
І усі негаразди з святом цим проходять. | (2)
Краснії подарунки дітям приносить
В кожен дім, діти знають, з радістю приходить. | (2)
Приспів:
Як зіронька в небі зійде, як білий сніг тихо паде,
З подарунком Миколай прийде.
2.
Свято у кожну хату Миколай приносить.
Різні дарунки має, хто які попросить. | (2)
Святому Миколаю пісню співаєм,
Злагоди і любові вам усім бажаєм. | (2)
Приспів.
Коментарі:
Молодець!!!
дуже класна пісня мій син з його подругою мають її виконувати
супер дуже дякую за Вашу роботу (СВІЖЕНЬКА ТАКА)
Ага, свіженька, певно років 5 вже співаємо.
дуже гарна робота. щиро вдячна!
може в когось є оригинал нот цієї пісні . Буду дуже вдячний. evgenko4@ukr.net
Дякую Вам!!!!!Пісня надихнула на роботу!!!
Підкажіть, будь ласка, чому мелодія йде, а звуку немає?
а де пісня?
Рина Коваленко,озернiться навкруги,можливо ущипнiть себе,щоб повернутись до реальностi i прийти до тями.Прийшли? Ось i чудненько.Ви на сайтi мiнусовок))).
I до речi,посилання на плюс,по-вашому "на пiсню",теж присутнiй))Нехай щастить.
Маргарито Яхно, як не гарно спілкуєтеся з людьми. Маю надію, що ви не працюєте з дітьми, бо вони можуть отримати психологічну травму.
Я запитала, тому що мінус не грає, і посилання на плюс також не працює - відкривається пісня (по вашому плюс) про монастир і святого Миколая, явно не з тим текстом, що на цьому сайті.
Шановні відвідувачі сайту. Пісня заливалась давно. мінусовку мені скидав з синтезатора друг, вона записана якось в протифазі, чи що. На нормальному компі вона грає, на телефонах - не всіх. Пробуйте скачувати на комп`ютеh і з нього круитити. Більше нічим не можу допомогти.
Коли не було смартфонів я і уявити не могла, що фонограма якась не така. Вона грала, та і все! Почитайте перші коментарі, люди нею користувалися. І зараз я ось слухаю на комп`ютері - вона грає!









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!