Михайло Василишин
Вася зі Смолина ( варіант)
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Вася зі Смолина
Тільки стало сонечко Вася вже не спить
Він за господаркою ходить аж свистить
Цигарок не курить горілки не п,є
Які гроші має всі жінці дає
Цигарок не курить горілки не п,є
Які гроші має всі жінці дає
Приспів
Вася, Вася ,Вася в Смолині жиє
Кого Вася знає того не б,є
Вася, Вася ,Вася в Смолині жиє
Кого Вася знає того не б,є
Ось була історія Вася йде селом
А нечемний хлопчик біжит з патиком
Вася обеззброїв, питає : «Ти хто?»
«А то ти Василю, я, твій друг Петро»
Вася обеззброїв, питає : «Ти хто?»
«А то ти Василю, я, твій друг Петро»
Приспів:
Вася, Вася ,Вася в Смолині жиє
Кого Вася знає того не б,є
Вася, Вася ,Вася в Смолині жиє
Кого Вася знає того не б,є
Якщо ви не вірите він тут з нами є
Разом із дружиною витанцьовує
Запитайтесь хочите скільки в нім добра
В Смолині добрішого за Васю нема
Запитайтесь хочите скільки в нім добра
В Смолині добрішого за Васю нема
Приспів:
Вася, Вася ,Вася в Смолині жиє
Кого Вася знає того не б,є
Вася, Вася ,Вася в Смолині жиє
Кого Вася знає того не б,є
Вася, Вася ,Вася в Смолині жиє
Кого Вася знає того не б,є
Вася, Вася ,Вася в Смолині жиє
Кого Вася знає того не б,є
Програш…
Вася, Вася ,Вася в Смолині жиє
Кого Вася знає того не б,є
Вася, Вася ,Вася в Смолині жиє
Смика Вася знає того не б,є
Вася, Вася ,Вася в Смолині жиє
Кого Вася знає того не б,є
Вася, Вася ,Вася в Смолині жиє
Кого Вася знає того не б,є
Плюсовий запис
Коментарі:
файно супер!
galinaburkо, будь ласка, пиши коменти без якихось органів чи овочів ...
Хлопці хороша річ на будь які забаві йде на ура Імя можна підставляти інше .
Дуже серйозно....................
А текс пісеньки можна
якась тупа пісня!
"якась тупа пісня". Сам ти тупий !!! Пісня супер, а публіка аж дуріє під неї !!!! Дякую !!!!









Останні коментарі
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!