Михайло Хома
Мені не спиться (vasstudio)
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Повільна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
Текст пісні:
Мені не спиться нині о пів ночі,
В моїй душі виспівує весна,
Як дві зорі іскряться твої очі,
І пломеніє посміх на вустах,
Як дві зорі іскряться твої очі,
І пломеніє посміх на вустах.
Як жив без тебе я не уявляю,
І кожен день томився в самоті,
Хоч багатьох жінок я зустрічаю,
Та все не ті, не ті, не ті,
Хоч багатьох жінок я зустрічаю,
Та все не ті, не ті, не ті.
Але нарешті доля посміхнулась,
Зігріла двоє люблячих сердець,
І ти до мене так ніжно пригорнулась,
Самотнім дням прийшов таки кінець,
І ти до мене так ніжно пригорнулась,
Самотнім дням прийшов таки кінець.
Плюсовий запис
Коментарі:
Дуже висока, але гарна!
Тональність оригіналу.
І "П"ломеніє посміх на "В"устах
зігр"і"ла двоє люблячих сердець
.......прийшов "ТАКИ" кінець
Спасибі чьотка пісня
Дякую Василь. Треба до тебе з пивком прийти)))
Приходь, буду чекати!
яка це ямаха?
Пісня - класна річ
По звуку дуже схожа на PSR S-950
Фонограма писана на комп'ютері, на вступі соло на живі ак.гітарі, деякі звуки з Yamaha Motif XS6, але в основному звуки з комп.
Василю, просто супер!!! А чи не можливо зробити -2, вавки звучать спочатку без барабанів, думаю попробувати можна, буде добре. В любому випадку ДЯКУЮ!!!
Між іншим, забув сказати, що ніякими дешевими Ямахами і не пахне, все дуже професійно!
Фонограму маю ще в проекті, тому постараюся ближчим часом зробити на тон нижче без втрат якості.
Мінус супер. Велике дякую!
Василько ти молодець!!)) Треба заїхати на сто грам в гості)
Дякую!!!
Дякую.Хоч хтось зробив толкову річ.Супер
Дякую!
Дуже суперово (до речі, маю оригінал)
http://www.minus.lviv.ua/albums/audio/Vasialabuh/albom-2/5752/
Щиро дякую.Дуже гарно.
Дякую
дякую чисто якісно так тримати..............










Останні коментарі
Belelya: Дякую!
Howplay39: Дякую дуже але високо
shynrilama: Дуже дякую!!!Можливо маєте ноти?
shynrilama: Дякую!!!
Гринів Міша: «Життя летить» Дмитро Волканов. Слова і музика:Дмитро Волканов. Програш. 1.Життя летить і час проходить, Шукаю сенс,та не знайду. Лише любов за мною ходить На щастя,чи на біду..,на щастя,чи на біду. Приспів: Подарували небеса тебе мені, Тепер без тебе кожен день як у вогні. Подарувало синє небо очі ті, Які не можу я забути,не можу,ні! І хай навколо розквітається весна, Та не моя,на жаль,ти більше не моя. Колись знайшов тебе в блакитній вишині, Зі мною ти,чи ні? 2.Життя летить,крізь нас минає, Цілують хвилі кораблі. Лише любов мене тримає На цій жорстокій землі,на цій шаленій землі.О-о! Приспів: Подарували небеса тебе мені, Тепер без тебе кожен день як у вогні. Подарувало синє небо очі ті, Які не можу я забути,не можу,ні! І хай навколо розквітається весна, Та не моя,на жаль,ти більше не моя. Колись знайшов тебе в блакитній вишині, Зі мною ти,чи ні? Програш. Приспів: (2-га частина). …І хай навколо розквітається весна, Та не моя на жаль,ти більше не моя. Колись знайшов тебе в блакитній вишині, Зі мною ти,чи ні? Coda.
shynrilama: Дякую за чудові мінуса для акордеона!!!
SergioBrat: Дякую
Людмила Мамчур: Знову тебе стрічаю я Наче синицю в саду І радість душі зачаяну До тебе, кохана, знайду Знову тебе покличу я Через розлуки й літа Шлях нам зорею помічено До тебе, любове святаКохання Приспів: Зорепад, зорепад Над землею зорепад А кажуть, що - пора кохання Зелен сад, зелен сад Засвітився в зорях сад Неначе цвіт мого жадання Знову тебе голублю я В мріях своїх молодих Все, що ми серцем любимо В наших надіях земних Знову в тобі воскресну я Мов калиновий вогонь Де зорі, вчаровані веснами Упали до наших долонь Приспів: (2) Зорепад, зорепад Над землею зорепад А кажуть, що - пора кохання Зелен сад, зелен сад Засвітився в зорях сад Неначе цвіт мого жадання Програш Приспів : Зорепад, зорепад Над землею зорепад А кажуть, що - пора кохання Зелен сад, зелен сад Засвітився в зорях сад Неначе цвіт мого жадання Зелен сад, зелен сад Засвітився в зорях сад Неначе цвіт мого жадання
sergeypopadyk: Хто ще користується таким нафталіном?
ogorodnikviktor: https://www.youtube.com/watch?v=G95R9dr5aEM
kampazitor: Дякую!
boss1973: Щось дуже схожа на Петросова-Кайфуєм )
Fikret: Дякую!
Fikret: Дякую!
Роман Хижняк: Дякую!
Роман Хижняк: Дякую!
Петро Шмідт: дякую
Aleksandriks: супер!
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !
Peet Калуцький: Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.
Вася: Дякую!
OLEX12: Дяка!
Петро Шмідт: дякую
Петро Шмідт: дякую
Dozuk1966: Файно !!! а без бек
Konovalst: Дякую вам,і попросив би версію без беків (якщо маєте таку змогу звісно)
Dozuk1966: Файно !!! а без бек
V07a01lera: Дякую !
Андрій Успішний: Дякую! Супер!