Мозговий Микола
Любов останньою ніколи не буває
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
http://www.youtube.com/watch?v=CceD7HzX8ks-ось так цю пісню виконує Кирил Туриченко
Слово Любов, існує в однині і цим все сказано.
Любов у множині - автомобіль без гальм.
Цю пісню виконує Ольга Макаренко (сл.і муз.М.Мозговий) ось плюс під цей мінус - http://turbobit.net/pn2bpxncht32.html
Музика М.Мозговий,слова М.Кликовка.
Тебе нема, у снах нема
І день за два в журбі минає,
Коли тебе у снах нема
Я прокидаючись згораю.
Мовчить у промені струна,
Душа не споминах не грає,
Я залишаючись одна
Без тебе долю не признаю.
Приспів:
Пробач за сльози, що пекучими були,
Коли за чварами нас доля обминала,
Пробач за весни, що для тебе не цвіли
І не карай за те, що боляче кохала,
Веди мене через життя, як через храм,
Де пам'ять молодість закоханим вертає
Не знаю хто, але так праведно сказав:
"Любов останньою ніколи не буває".
Як серце в роздумах болить
Ніхто за мене не відчує,
І тільки мить, щаслива мить
Недолі рани залікує.
Мовчить у промені струна,
Душа не споминах не грає,
Я залишаючись одна
Без тебе долю не признаю.
Приспів.
Мінус просто чудовий-спасибі.Юра -чи незможеш допомогти мінусом до пісні Пашкевича на сл.Луценка-пісня про Волинь.дуже потрібен на свято=Осіннє золото=яке відбудеться 10.09 2011.Буду безмежно вдячний бо відшукати непоталанило
гарний мінус та вобробці Турчиненко було б набагато краще
В обробці Турчиненко основне-вокал.Тут трохи простіше. Якщо комусь потрібно без соло-гітари,або MIDI-пишіть.
може в когось є мінус туриченко, бо вже всюди шукала..
Так сталося,що ця пісня є відображенням мого сьогоднішнього стану душі!Слухаючи її в будь-якому виконанні не можу стримати сліз!!!Дякую Вам за гарний мінус !!!Обов'язково виконаю її при нагоді!!!!!!!!
Пане Юрій Рейпаші, будь ласка, зробити це саме, тільки на два тона нижче!









Останні коментарі
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!