Монастирська Ольга
Королева дискотек
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Плюсовий запис
Коментарі:
Дякую!
Лай-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла,
Лай-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла,
Лай-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла.
1------------------------------------------
Бедрами вправо, бедрами вліво,
Ще й розпустила накручені коси.
Може танцюю я надто сміливо,
Так, що дівчата дивились, як оси.
Гей, пацани, залишайте напої,
Самі круті зараз всі на танцполі.
Годі стояти, лише біля бару,
Краще давайте дамо всім жару.
ПРИСПІВ:
І пішла сьогодні я, королева дискотеки була,
Все о’кеy, і перформансний хештег.
І пішла сьогодні я, королева дискотеки була,
Гей, діджей, запускай фірмовий трек.
………………………………….
Лай-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла,
Лай-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла,
Лай-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла,
Запускай фірмовий трек.
Лай-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла,
Лай-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла,
Лай-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла,
Запускай фірмовий…
2-----------------------------------------
Адже ти бачив, які в мене ноги,
Майже від стелі, аж до підлоги.
А яка шия, яка осанка,
Я ж королева тобі, не пацанка.
Трохи присяду, а потім встану,
Хай тобі буде не скромно погано.
Хай тебе мучить єдине питання –
А чи ти перший, а чи останній.
ПРИСПІВ:
І пішла сьогодні я, королева дискотеки була,
Все о’кеy, і перформансний хештег.
І пішла сьогодні я, королева дискотеки була,
Гей, діджей, запускай фірмовий трек.
………………………………….
Лай-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла,
Лай-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла,
Лай-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла,
Запускай фірмовий трек.
Лай-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла,
Лай-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла,
Лай-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла,
Lets go.
ПРОГРАШ
ПРИСПІВ:
І пішла сьогодні я, королева дискотеки була,
Все о’кеy, і перформансний хештег.
І пішла сьогодні я, королева дискотеки була,
Гей, діджей, запускай фірмовий трек.
І пішла сьогодні я, королева дискотеки була,
Все о’кеy, і перформансний хештег.
І пішла сьогодні я, королева дискотеки була,
Гей, діджей, запускай фірмовий трек.
………………………………….
Лай-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла,
Лай-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла,
Лай-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла,
Запускай фірмовий трек.
Лай-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла,
Лай-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла,
Лай-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла,
Запускай фірмовий трек.
супер









Останні коментарі
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!