Монте Крісто
Ми будем разом
|
|
Опис:
Прохання до гітаристів!!! Заграти програш!!!
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Em C D
Очі ці, напроти не мають дна,
G B7
Твої очі море теплих снів,
Em C
Я не один і ти не одна,
D Em
Я маю все, що хотів.
Дотик твій, нагадує дотик хвиль,
Тіло твоє наче океан,
Солодкі губи і солодка сіль,
Нікому я тебе не віддам.
Приcпів (2):
C D G
І ми будемо разом, будемо ми разом,
D
Серце твоє повинно бути моїм,
Em
Ми будемо разом, будемо ми разом,
C
Небо і зорі, все це буде твоїм.
Не знаю як, без тебе я жив,
Але зустрітись довелося нам,
Ти обійми і просто скажи,
Нікому я тебе не віддам.
Дотик твій, нагадує дотик хвиль,
Всі хвилі твого тіла я візьму собі,
Солодкі губи, я хочу про них,
Сказати декілька слів тобі.
Приспів (2):
І ми будемо разом, будемо ми разом,
Серце твоє повинно бути моїм,
Ми будемо разом, будемо ми разом,
Небо і зорі, все це буде твоїм.
Коментарі:
Руслан-ти МОЛОДЕЦЬ!!!
Очі ці напроти не мають дна,
Твої очі - море теплих снів,
Я не один і ти не одна,
Я маю все, що хотів.
Дотик твій нагадує дотик хвиль,
Тіло твоє наче океан,
Солодкі губи і солодка сіль,
Нікому я тебе не віддам.
І ми будем разом...
Приcпів: (2)
Будем ми разом, будем ми разом,
Серце твоє повинно бути моїм,
Ми будемо разом, ми будемо разом,
І небо і зорі, все це буде твоїм.
Не знаю як без тебе я жив,
Але зустрітись довелося нам,
Ти обійми і просто скажи,
Нікому я тебе не віддам.
Дотик твій, нагадує дотик хвиль,
Всі хвилі твого тіла я візьму собі,
Солодкі губи, я хочу про них,
Сказати декілька слів тобі.
І ми будем разом...
Приспів (3)
а ось плюсик:
http://depositfiles.com/files/l08vibqlh
Дякую Руслан!!! Все Супер!!!!!
Щиро вдячний!!! Гарна робота!!!
А напишіть будь-ласка ще пісень в цеї групи дуже красиві пісні а мінуса ніде не знайдеш.
seruysvh для написання такого мінуса потрібно троха часу. Ця фонограма була мені потрібна - ось і написав
п.Руслан, щиросердечне вам СПАСИБІ !!!
гурт відомий мені добре, 1 і поки що єдиний альбом переслухав мабуть до 100 доходить)
є новий матеріал,який ввійде в 2 альбом (щоправда в редагованому складі Монте Крісто)
корінь команда тягне з Львівщини (Новояворівськ здається). декілька пісень стало хітами !!!(одна з них "Ми будемо разом") концертних виступів не дуже багато,більше інформ. на сайті "Монте Крісто"
всі пісні зручно і швидко знайти в соц. мережі "вк-ті"
дякую!!!!!!!!
Дякуємо гітарка супер !
здається цю пісню виконували "холодне сонце". Ні?
гурт з Червонограда
Тут на сайті разом з нами частенько буває і клавішник Монте-Крісто Yr1 так що будем надіятись що виклянщемо в нйого трохи мінусовок!
всюди пишуть різні версії, то скай, то вже холодне сонце. пісня належить тільки монте крісто, а люди пишуть тільки свої припущення, мабуть слухають, а назви немає, от так і виходить!
ДЯКУЮ
фонограма просто суперова! Щиро дякую !









Останні коментарі
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++