Мрежук Павло
Дай Боже
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Текст пісні:
Д А Й Б О Ж Е
1.Зібралися всі в привітанні обнятись, поздоровити всіх хто працює в селі.
Хай Господь нам усім допоможе триматись,
Дасть нам сили щоб був завжди хліб на столі.
Приспів:
Дай Боже здоровя Дай Боже, Дай Боже.
Хай нас обминає все те що негоже,
(Дай Боже здоровя, дай Боже любові,
А вже при любові ми будем здорові.2р)
2.Скажем: «Будьмо» собі, бо ми всі того варті,
Працювали як треба хоч не легко було,
Та коли є за що, можна навіть по кварті,
Щоби кріпло й цвіло Українське село.
Приспів.2р
Коментарі:
555
Песня супер!!!!!
Знайшов ще один текст у виконанні Красовського Івана:
Красовський Іван
ДАЙ БОЖЕ
1--------------------------------------------
Чи забава у нас невесела сьогодні,
Чи у наших чарках не горілка, а квас?
Стрепенімось, панове, бо ми ж таки годні,
Закропитися тим, що Господь нам припас.
ПРИСПІВ:
Дай Боже здоров’я, дай Боже, дай Боже,
Хай нас обминає все те, що негоже.
…………………………………………..
Дай Боже здоров’я, дай Боже любові,
А вже при любові ми будем здорові.
Дай Боже здоров’я, дай Боже любові,
А вже при любові ми будем здорові.
2----------------------------------------------------
Не завадить ніколи нам чарочка повна,
Якщо з вірними друзями п’ється вона.
П’ється солодко там, де громада шановна,
А щоб думка одна, треба пити до дна.
ПРИСПІВ:
Дай Боже здоров’я, дай Боже, дай Боже,
Хай нас обминає все те, що негоже.
…………………………………………..
Дай Боже здоров’я, дай Боже любові,
А вже при любові ми будем здорові.
Дай Боже здоров’я, дай Боже любові,
А вже при любові ми будем здорові.
ПРИСПІВ:
(в модуляції)
Дай Боже здоров’я, дай Боже, дай Боже,
Хай нас обминає все те, що негоже.
…………………………………………..
Дай Боже здоров’я, дай Боже любові,
А вже при любові ми будем здорові.
Дай Боже здоров’я, дай Боже любові,
А вже при любові ми будем здорові.
3----------------------------------------------------------
Скажем «Будьмо!» собі, бо ми всі того варті,
Бо ж не розум пропить тут зібралися ми.
Коли знаєш за що, можна навіть по кварті,
І не впасти під стіл, а лишитись людьми.
ПРИСПІВ:
Дай Боже здоров’я, дай Боже, дай Боже,
Хай нас обминає все те, що негоже.
…………………………………………..
Дай Боже здоров’я, дай Боже любові,
А вже при любові ми будем здорові.
Дай Боже здоров’я, дай Боже любові,
А вже при любові ми будем здорові.
Шкода,не вистачило мінусу ще на один куплет.









Останні коментарі
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!
Howplay39: Дякую гарнесенько!
Павло Салганюк: Дякую!