Муз.Та Сл. Алевтина Нюкало
Чорнобильська трагедія
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
Спорожнілі скрізь стоять хатини,
плаче вся Чорнобильська земля.
Не побачиш жодної людини.
Радіація їх виселя.
Почорнілий ліс стоїть, як привид,
повні очі материнських сліз.
І у кожного цей згубний викид
назавжди в душі залишить слід.
Чорнобильська трагедія стоїть в моїх очах.
Неначе в небі синьому кружляє чорний птах.
Чорнобильська трагедія сьогодні на вустах.
Ми будем пам’ятати, залишимо в серцях.
Я прошу: дай, Боже, не згубити
наш великий український рід.
Величати, рідний край любити,
захищати від навроків й бід.
Я молюсь за тебе, Україно,
щоб не знала більше ти страждань
і трималась завжди героїчно,
йшла крізь терни сміло, без вагань.
Чорнобильська трагедія стоїть в моїх очах.
Неначе в небі синьому кружляє чорний птах.
Чорнобильська трагедія сьогодні на вустах.
Ми будем пам’ятати, залишимо в серцях.
Ми будем пам’ятати, залишимо в серцях.
Муз. і сл. Алевтина Нюкало ????????
Спорожнілі скрізь стоять хатини,
плаче вся Чорнобильська земля.
Не побачиш жодної людини.
Радіація їх виселя.
Почорнілий ліс стоїть, як привид,
повні очі материнських сліз.
І у кожного цей згубний викид
назавжди в душі залишить слід.
Чорнобильська трагедія стоїть в моїх очах.
Неначе в небі синьому кружляє чорний птах.
Чорнобильська трагедія сьогодні на вустах.
Ми будем пам’ятати, залишимо в серцях.
Я прошу: дай, Боже, не згубити
наш великий український рід.
Величати, рідний край любити,
захищати від навроків й бід.
Я молюсь за тебе, Україно,
щоб не знала більше ти страждань
і трималась завжди героїчно,
йшла крізь терни сміло, без вагань.
Чорнобильська трагедія стоїть в моїх очах.
Неначе в небі синьому кружляє чорний птах.
Чорнобильська трагедія сьогодні на вустах.
Ми будем пам’ятати, залишимо в серцях.
Ми будем пам’ятати, залишимо в серцях.
Муз. і сл. Алевтина Нюкало ????????
Дякую!









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!