Награш Band
Помолись моє серденько
|
|
Опис:
Коли ще все починалось на Сході - в центрі Києва, коли відправлялись добровольці на фронт, прощалась дівчина з хлопцем, я не знаю хто вони і як їх було звати, але автобус вже відправлявся, а та дівчина ніяк не відпускала зі своїх обіймів того хлопця... Я тоді цілу ніч не міг заснути, і вранці родився цей твір, який доречі любив мій товариш, що разом ми працювали в школі, пізніше і він пішов добровольцем на фронт, співав цю пісню під гітару і загинув під Авдіївкою...
Cлова та музика Дмитра Мулика .
Аранжування та запис Награш studio .
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
1.Не від сонця горить небокрай вдалині.
Гоїть рани земля у смертельній борні.
І здається: від куль не спасає броня,
Та позаду наш дім, наша рідна земля.
Приспів:
Помолись, моє серденько,
Знай, молитва твоя
Захистить від ворожих куль, допоможе в бою.
Помолись, моє серденько,
Знай, кохання твоє
Надає мені сил, надій, збереже від вогню…
2.Де запеклі бої, на переднім краю,
Я також помолюсь за всю нашу сім’ю.
В своїх мріях, думках ніжно вас пригорну,
Сон невинних дітей і батьків сивину.
Приспів:
3.Мила, люба моя, я повернуся, знай
Є робота така – боронити свій край.
За сльозу матерів, в вишиванках дівчат
Знову насмерть стоїть український солдат…
Приспів:
Прогр.
Приспів:
Плюсовий запис
Коментарі:
Дуже гарна пісня! Ви талановита людина!
Слова та музика Дмитра Мулика , я робив тільки аранжування ..
Велике дякую!
Щиро дякую!
СЛАВА ВОЇНАМ АТО !!!
Як після такої зворушливої пісні можна виконувати пісню "Я по тебе так сильно скучаю"? Думаю гурт Награш Band в курсі про що я?
МОЛОДЦІ !!! ЗАВАНТАЖТЕ ЩЕ БЕЗ БЕК-ВОКАЛУ! ДЯКУЮ !!!
Щонайменше, хотілося б перед нашими воїнами встати на коліна та подякувати за їх великий подвиг, про який ще не всі розуміють і побажати нашим героям Божого благословіння! А колективу Награш Band дякую за співпрацю та творчого довголіття!
гарно!!!
Дуже гарна пісня. Щиро дякую!!!!!
Дякую!
Щира подяка за все за текст за музику за вкладену душу в пісню молодець!!!!
Душа розривається! Щира вдяка авторам пісні! Доземний уклін нашим воїнам!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Чистий мінус на сторінці гурту http://nagrash.com.ua/music.php
Круто!!!
Дякую! Дуже душевно.
Дякую. Супер!
щиро дякую гурту Награш за аранжування цієї пісні.
Дякую!









Останні коментарі
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!