Найда Ілля
ДІСКО ДІСКО(вже не той) 2016
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
Не сталось так, як я того хотів...
Прийшла біда - минулося кохання.
А, може, це була лиш гра така,
Для тебе це гра, для мене - життя,
Для мене - кохання...
Приспів:
Може, я вже не той,
Може, й ти вже не та,
Може, й немає у нас того кохання?..
Питаю знову і знов -
"Де знайти ту любов?"
Що я дарував, тобі дарував
Із ночі до рання...
Я прочитав - "Любов живе три літа",
А, може, став для тебе я не тим,
Та я не перестав тебе любити,
Повернись, пробач, не йди...
Приспів. +Програш+ Приспів.
Дякую!!!!!!!
Ілля;а Таня буде?
ДЯКУЮ!!!!!!
Дякую!
Дякую!
хороша пісня!
Дякую за хорошу роботу,і бітрейт відповідний
Дякую. супер пісня!!!!
Файно !!!
Классс, так тримати!!!!!
Тверда пісня!!!! Браво Ілля!
Дякую!!!!Пісня-казка!!!!
Дякую гарно!!!
Барабанна установка дуже слабенька таке враження що її вапше там нема!
KALYAN:
Ваш комент-просто сміховисько! Ви що радіоточку нову придбали? ))) Як це не хватає????? Звучить суперово, все нормально та всього хватає !!!! Цікаво на чому Ви слухаєте !!???? А за мінус дуже дякую . Все чудово звучить і все в нормі !!!! Щасти Вам !
Як завжди-ШИКАРНО!!!Здоров*ячка тобі Найда!!!
Пісня класна, фонограмка шикарна. Дякую!
Дякую!
Суперово!!!
Дякую!
Друзі ) все кльово )) але де партія барабанів ?))))
Сирий варіант!!! Ілля не в обіду.......
Ілля як все на висоті тримати так і далі дякую!!!!
Файно молодець-дякуюююю
Щиро дякуємо!!!!
Дякую!!!
Дякую!
дякую.
Дякую!
шикарно!плотно!Ілля,як завжди-супер.Дякую!!!
Де прослухати плюс?
а можна з беком?
оце то сила
ПІСНЯ СУПЕР!!!! Коли буде ТАНЯ
Ілля спасибі що поділився!!! ПІСНЯ СУПЕР!!!!!!
Хоч мені 48 років я рахую, що такі пісні ми грали у кінці 80.Сучасності ноль.Як вище писали минусовка сіренька по якості.Хлопці ви маєте талант,пишіть будь ласка під сучасні стилі.Молодь під це не колбасить.
Не слухайте нікого, ваші пісні молодь дуже любить! Творіть ще!
Киньте на 2 тони вниз
Дуже гарна пісенька! Ілько молодець!!
klasssss-respect
Може й гарно,але підтримаю "Ігорюня", це стилі 80-90 років. Yamaha 630 максимум. Вибачте, але це так є! Нічого казкового і суперового немає!
шик і блєск!!!))))
Чекаю Таню)
Кльовий стиль діско.На вкус і цвет друга нет.
найда ти просто молодець!!!!
Дівчата, співайте і ви!
Не сталось так, як я того хотіла
Прийшла біда - минулося кохання.
А, може, це була лиш гра така,
Для тебе це гра,
для мене - життя,
Для мене - кохання...
Приспів:
Може, я вже не та,
Може, й ти вже не той,
Може, й немає у нас того кохання?..
Питаю знову і знов -
"Де знайти ту любов?"
Що я дарувала, тобі дарувала
Із ночі до рання...
Я прочитала - "Любов живе три літа",
А, може, стала для тебе я не тою,
Та я не перестала тебе любити,
Повернись, пробач, я буду з тобою
Ось би цю пісню написати в такому стилі https://www.youtube.com/watch?v=_9QX96BWilE тоді б дісно була бомба
Ігорюня, ви нам ту Maximus - Карнавал мінусовочку склєпайте, тай подивимось як воно вийде, а щодо цієї, то вона зроблена файно в своєму стилі, кому не подобається = клава вам в поміч. Особисто в мене молодь під таке гуляє.
Так, молодь під це гуляє,коли немає іншого матеріалу.Тільки не в обіду ,потім підходить і просить зіграти щось сучасне.
Гарна пісня з повагою Сергій Кирилюк
Гарна пісня з повагою Сергій
Ну це спецом писалося під такий стиль! Просте є села, в яких саме таке "хавають")) так-так...простий октавний басочок і ой-гей-вас не чути)))) так що все класно!!!))
ДЯКУЮ!
Молодець поважаю твої пісні просто шикарні дякую чекаю мінус вредна!!!!
Знаєте не багато пісень під які танцює душа...а вона у всіх різна...Ілля я від душі дякую вам за ваш талант....ця пісня і Жаль не знала вона це просто бомба....принаймні для мене ....Дякую привіт вам з Савранщини
просо супер, дякую!









Останні коментарі
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !