Народна
Полька (живі інструм.)
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Весільно-танцювальна
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Оркестр
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Коментарі:
Полька КЛАС КЛАС КЛАС Щас рідко вже де почуэш в такому виконанні та ще й на таких чудових інструментах дуже, дуже велике СПАСИБІ
Будь ласка!Дуже радий,що сподобалась.
ПОЛЬКУ ВИКОНУЄ ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ ОЛЕКСІЙ ТОНКУШКУР, АРАНЖУВАННЯ Р.ГАЛАГАН ЗАПИСАНО В СТУДІЇ ГУРТУ СУСІДИ У 2000РОЦІ
Саня Ваня,- опупеть..
здається цю польку записували десь в селі прямо на весіллі на другий день ????
Шановні! Не хламіть портал ДУБЛЯМИ!!!
Ця полька була викладена на порталі більше року назад!!!
друзья спасибо за сайт. живу в Запорожье, но очень люблю украинские песни, они составляют больше половины моего репертуара, а хороший материал достать сложно. по украински говорю плохо за то пою хорошо. СПАСИБО!!!!!!!!
Ми всі з нетерпінням чекаємо,шановний пане-Микола,котрий Соляник,саме Вашої професійної роботи.Вважаю,що критикою може зайнятись той,хто може злабати краще,або хочаб приблизно,а аж ніяк не той,хто навіть жодного файлу не виставив на данний сайт!!!
Lindya Линдя:велике вам спасибі за чудову польку.дуже гарно.успіхів.
валера.
Пане Валерію (sinima slyuzko)-будь ласка!!! Завжди приємно чути слова вдячності від професійних музикантів,а не критику бездарів (військових на пенсії),котрі лише язиком щось вміють.А взагалі БРАВО виконавцю-ОЛЕКСІЮ ТОНКУШКУРУ!!!!!!!!!!!
я щиро дякую за польку ((((шикарно))))
м.Бердичів
Як же хочеться ухватити контробас та заграти самому. Супер!
класна
Ой, дякую, дякую! Пішла у танок)))
супер









Останні коментарі
yourchattygirl3: Дякую!!! КЛАСС!
Polina: Раптово попалося...Здається мені на 99%, що це моя фонограма, яку було мною колись закинуто на ВКМ ) Без претензій ) Виявляється під неї вже багато різних дитячих колективів заспівало. То й добре.
SerginioTorak: До оригіналу далеко дуже
sasha_20553: Дякую!
sasha_20553: Дякую!
ruslan_mamedovv65: Дякую!
krokpavel: дякую друже, виручив моїх колег... хай щастить
ruslan_mamedovv65: Велике дякую!
ruslan_mamedovv65: Дякую!
bakura: Дякую!
vladsavramuz: Дякую!
pearl -------------------: дякую !!!
pearl -------------------: Дякую !!!
Howplay39: Просто але смачно.Дякую!
Romaste: Дякую!
lyonya55: Дякую!
lescador: Класно,бомба
lescador: Молодець
Lewik: Дякую!!!
Вячеслав Сумішевський: Тихо моя душа кохання зустрічає, Де ж я тоді була, коли все розквітає? Я вже не та, а може я ще та... Він все моє життя не розбере на атоми, Я його ім'я вже зустрічала та ні... Мені з ним так як ні з ким... Приспів: Бо серце між землею і хмарами, А серце між обманом і правдами... Тільки ти, тільки ми Змиримось з нашими шрамами... Ми будем між землею і хмарами, Ми будем між обманом і правдами, Поки біль тихо спить, Ми будем самими-самими... Хто вибирає нас і хто стирає пам'ять, Ти ж бачиш чи не так, Що серце ще не камінь, Але про те ні разу не жалій... Між різних тисяч "не" Я вибираю "наливай", Хай гірке-міцне, але очей не ховай, Якщо ми тут, то давай! Приспів.
Юрій Андрієць: Дякую.
Олександр Головко: ЩИРА ПОДЯКА.
Юрій Андрієць: Дякую.
Юрій Андрієць: Дякую.
Юрій Андрієць: Дякую.Класно.
olegantonenko: Дякую!
luizalogkina: Дякую !!!
Вася: дякую !
Micola65: ДЯКУЮ,
GENACHAPOVSKIY: Щиро дякую..