Народна
ой летіли гусоньки
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Аматорська
Коментарі:
Якщо можна текст і плюс.Дякую!
хлопці плюсика нажаль нема...
Ой летіли гусоньки
Низько понад стріхи,
Ой лем єден паробок
Робит з мене сміхи,
Не за то сміється,
Же-м не файна дівка,
Ой лем за то, говорить,
Же-м му не фраїрка.
Ой, паробче, паробче,
Курка тя затопче,
Ані одна дівчина
В селі тя не хоче,
І я тя не хочу,
Нігда-м не хотіла,
Я такими дурними
Плоти городила.
Ой тоди ся ожениш,
Коли риба свисне,
Ой коли огонь воду
До себе притисне,
Тоди ся ожениш,
Як заяц закряче,
Ой тота за тя вийде,
Що в болоті скаче.
З вашого дозволу трішки поправлю:
1.
Ой, летіли гусоньки низько понад стріхи,
Ой, лем єден паробок робит' з мене сміхи,
Не за то ся сміє, же'м не файна дівка,
Ой, лем за то говорит', же'м му не фраїрка.
2.
Ой, паробче, паробче, курка тя затопче,
Ани єдна дівчина в селі тя не хоче,
І я тя не хочу, ніґда'м тя не хтіла,
Я такими дурнями плоти городила.
3.
Ой, тоди ся ожениш, кедь ті риба свисне,
Коли огонь до тебе та й воду притисне.
Тоди ся ожениш, кедь ти рак закряче,
Лем тота за тя піде, што в болоті скаче.
В 3-му стовбчику недогледів:
3.
Ой, тоди ся ожениш, кедь ти риба свисне,
Кедь ти огонь до тебе та й воду притисне.
Тоди ся ожениш, кедь ти рак закряче,
Лем тота за тя піде, што в болоті скаче.
Тарас що за клавіша
Можна і в такому порядку і з другим діалектом: Ой,летіли гусоньки.
1.Ой, летіли гусоньки, низько понад стріхи.
Ой лиш один парубок робить з мне сміхи.
Не зато він робить, що м не файна дівка,
Ой лиш зато він робить, щом му не фраїрка -2
2.Ой, летіли гусоньки з далекого краю.
Думав милий, гадав він, що я тисяч маю
А я їх не маю і не хочу мати,
Ой, задумайся хлопче, кого хочеш брати -2
3.Аж ня любиш, то люби-не перечу тобі
А як хочеш тисячі, то зароби собі
А я не багачка, лиш горда за себе.
Ой задумайся хлопче, чи піду за тебе – 2
4. Хижу, кухню замету, корову подою.
Ще й на кухні й на дворі за себе постою.
А ти недорікий-робити не знаєш,
Лиш у миску та пляшку часто заглядаєш -2
5. Тоді ся ожениш, коли риба свисне.
Ой коли вогонь воду до себе притисне.
Тоді ся ожениш, як заєць закряче
Ой тота за тя піде, що в болоті скаче -2
6. Ой, парубче, парубче, курка тя розтопче,
Бо ні одна дівчина в селі тя не хоче
І я тя не хочу, нігда м не хотіла.
Я такими дурнями плоти городила -2









Останні коментарі
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!
Howplay39: Дякую гарнесенько!
Павло Салганюк: Дякую!
RimskiyIvan: НЕЙМОВІРНО ЧУДОВО !! дЯКУЮ !!!
ангеліна гудько: Дякую, пане Олександре!
muroslav_lax29: Дякую!