Народна
Коло млина коло броду
|
|
Опис:
ROLAND GW8
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Ансамбль
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Коло млину, коло броду
Набирала дівка воду
А в руках несла відерце
Дай напитись моє серце
Лай ла ла ла ла ла ла ла ла…
А в руках несла відерце
Дай напитись моє серце
Лай ла ла ла ла ла ла ла ла…
Пр
Пити воду я не стану
Дай хоч раз на тебе гляну
Всю красу твою дівочу
Зберегти у серці хочу
Лай ла ла ла ла ла ла ла ла…
Всю красу твою дівочу
Зберегти у серці хочу
Лай ла ла ла ла ла ла ла ла…
Пр
Ти козаче не барися
І на мене не дивися
Хоч і гарна я дівчина
Та у мене є хлопчина.
Лай ла ла ла ла ла ла ла ла…
Хоч і гарна я дівчина
Та у мене є хлопчина.
Лай ла ла ла ла ла ла ла ла…
Пр
Він у полі землю крає
Лиш одну мене кохає
То ж несу йому я воду
Збережу для нього вроду
Лай ла ла ла ла ла ла ла ла…
То ж несу йому я воду
Збережу для нього вроду
Лай ла ла ла ла ла ла ла ла… Пр.
Коментарі:
Файно, але чомусь не подобається мені звучання цього Роліка!?
Назар Рибак гурт "Перевесло": купіть пів метра шнура, і няпряму в комп запишіть з любої, кращої за звучанням клавіши, мінусовку - без будь -якої обробки,а тоді будем говорити прозвучання цього Роліка, а якщо мені не вірите то приїжджайте до мене -покажу я за 30хв пишу мінус...Дякую за коментар))) Не сприйміть образливо!))
Я ніколи нічо не сприймаю образливо, як на мене Yanaha PSR-630 в мене звучала краще. В цій мінусовці брас заголосно відносно решти звуків, тай брас якийсь синетичний та пустий, ніби немає в ньому низької середини. Пишу що чую.
Дякую за зауваженння! Прийму до уваги!!! І взагалі більше коментарів та зауважень сподіваюсь почути від Вас і всіх Користувачів.
все добре......просто тебе торошки обробити в кубіку
головне задум..................творіть частіше
Дякую!, Саня, радий що Вам подобається
Коло млину, коло броду
Набирала дівка воду
А в руках несла відерце
Дай напитись моє серце
Лай ла ла ла ла ла ла ла ла…
А в руках несла відерце
Дай напитись моє серце
Лай ла ла ла ла ла ла ла ла…
Пр
Пити воду я не стану
Дай хоч раз на тебе гляну
Всю красу твою дівочу
Зберегти у серці хочу
Лай ла ла ла ла ла ла ла ла…
Всю красу твою дівочу
Зберегти у серці хочу
Лай ла ла ла ла ла ла ла ла…
Пр
Ти козаче не барися
І на мене не дивися
Хоч і гарна я дівчина
Та у мене є хлопчина.
Лай ла ла ла ла ла ла ла ла…
Хоч і гарна я дівчина
Та у мене є хлопчина.
Лай ла ла ла ла ла ла ла ла…
Пр
Він у полі землю крає
Лиш одну мене кохає
То ж несу йому я воду
Збережу для нього вроду
Лай ла ла ла ла ла ла ла ла…
То ж несу йому я воду
Збережу для нього вроду
Лай ла ла ла ла ла ла ла ла… Пр.
Дякую, Романе!
555
Мені також подобається лаба,не треба ображатися,але звучання цього інструмента,м'яко кажучи не дуже.Можу подискусувати так як сам пройшов немало клав,в тому числі і 630 PSR.
Я дискутувати не збираюсь...Чим багаті тим і раді...я на кращу ше не заробив, але дуже хотів би послухати Ваші милозвучні кляпи...
І якщо Вам щось не подобається - лишайте свою думку при собі!!!
олег не звертай уваги всьо супер в тебе як завжди молодець
Дякую, WASGOKER, та я звертаю увагу тільки на коментарі стосовно роботи, а не звучання апарата... я думав що тут сайт мінусовок, а то виявляється парад звуків)))) ніби я зараз маю взяти та викинути свою кляпу...
Саме імпровізація дуже навіть не погана!!!!
а можна плюсика???
А мені подобається....супер!!!!
Нарешті те, що шукала..
хороша робота...! бо інші мінуса всі на одну манеру майжє....5555555555555









Останні коментарі
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !