Народна
Рушив поїзд в далеку дорогу
|
|
Опис:
Одна з перших фонограм батька на KORG X3.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Повільна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Вальс.
Текст пісні:
Рушив поїзд в далеку дорогу,
Сколихнувся вагон, і помчав,
2р: Я останній ще раз подивився,
На все те, що так вірно кохав.
----------------
Ти сама на пероні стояла,
Вітер кучері твої колихав,
2р: На очах в тебе сльози тремтіли,
Ти ридала, я важко зітхав.
----------------
Прощавай же ти моя дівчино,
Прощавай же ти серце моє,
2р: Бо вже більше тебе не побачу,
Біле личко і вуста сумне.
----------------
Колихнувся той поїзд по степу,
Пригадаю я знову собі,
2р: Звук гітари і місячні ночі,
Поцілунки гарячі твої.
----------------
Рушив поїзд в далеку дорогу,
Сколихнувся вагон, і помчав,
2р: Я останній ще раз подивився,
На все те, що так вірно кохав.
----------------
Вже давно рік минув з того часу
Як смереки шуміли в гаю
2р: Ти схилилась до мене на груди
І тихенько шептала - люблю
Коментарі:
Ну незнаю. Немає програшів. Звичайно кожна жаба хвалить своє болото. Зайди в папку Кок Андрій Рушив поїзд... і порівняй. Вибач друже.
Так весь кайф в тому, щоб програші самому "дошкребати" ))))
Ця фонограма - це просто пробна версія. Ніхто не претендує на якусь похвалу, а виставлена вона просто для "а раптом комусь підійде?". А програш заграти(Dm), думаю, може кожен із зареєстрованих користувачів цього сайту (по крайній мірі мав би вміти). Я, взагалі, прихильник таких фонограм, в яких немає програшів. Хоть трохи навчаться грати ті, що не вміють, а ті, що вміють - менше будуть деградувати!
Бодю. Весь кальф в тому, щоб все від А до Я самому відшкрябати. Ось де кальф. А мінус є мінус. Не всім дано шкрябати навіть під мінус. Нажаль.
Стьопа. Не ображайся. Але на нашому сайті більше вівців, які просто пасуться і їх інструмент АСУС. А поняття грати на живо. Ну Вибач не буду вникати. Ок. Тему закрив.
Вітя! По-перше, навчися граматики трошки. По-друге, я вже написав, чому ця фонограма без програшів. По-третє, вкажи які саме із залитих тобою фонограм зробив ти власноручно?









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!