Народна
Дай кума
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Ор+бэк.
Текст пісні:
Iшов гуцул з полонини, а гуцулка з банi,
Посiдали край дороги та й роблять снiдання.
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Дай кума, дай кума, та не хоче дати
зачинає до мене таке прмовляти
Гей злодії ви богаті івас не пойняти
Недамо ми вам тепер Вкраїну продати
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Та що тоє за снiдання, як нема, що їсти,
Вилiз гуцул на гуцулку, та й не може злiсти.
Пр-в:
проіграш
Приїзжали трактори гуцула знiмати,
Гуцул кричить, гiрко плаче, не хоче злiзати.
Пр-в:
Вже всi хлопцi оженились, а я в листопадi
Вiзьму собi таку жiнку, що широка взадi.
довгий проіграш
Ой, сказала приходити, обiцяла дати,
я до нього він скотина не хоче ставати .
Пр-в:
Сварилися двi куми за голiвку маку.
Одна кума другiй кумi показала плечi.
Пр-в: (Проигрыш) дуже довгий
Ішла баба через кладку, та й задерла ногу,
Дід подумав, що ікона — помолився богу.
Пр-в:
Iшов гуцул з полонини, а гуцулка з банi,
Посiдали край дороги та й роблять снiдання.
проіграш і кінець
Коментарі:
Виконує Василь Мельникович, якщо я не помиляюсь.
Ігоре - вірно. Пісню виконує Мельникович - Легенда про яєчко : http://mp3ostrov.com/mp3/info/vasil_-mel_nikovi4-legenda-pro-a4ko-966760/
Та і текст в ній інший....
А мінус чудовій !!!!!
Ой кувала зозуленька, кувала зозулі
В Станіславі такі яйці - гостріші, ніж кулі
Послухайте люди добрі що сі учинило
Єнуковича в Франківську чуть яйцем не вбило
Гей злодії ви богаті і вас не пойняти
Не дамо ми вам тепер Вкраїну продати.
Знесла курочка яєчко тай казала гопа
Таке яєчко маленьке, чуть не вбило хлопа
Дідо плаче, баба плаче, а хлоп далі жиє
Лиш до міста до Франківська вже не приїзжиє
Гей злодії ви богаті і вас не пойняти
Не дамо ми вам тепер Вкраїну продати
Пр-ш.
Мала баба кугута, був сліпий на очи
Завів кури в кукурудзу, а сам сі регоче
Ой кугуте, кугуте зроблю з тебе юшку
Як ти ще раз заведеш кури у петрушку
Гей злодії ви богаті і вас не пойняти
Не дамо ми вам тепер Вкраїну продати
Мало того той когут взявся керувати
Був бандитом а хотів президентом стати
І півроку телевізор лиш їдно говорить
Янукович нам до раю ворота утворить
Гей злодії ви богаті і вас не пойняти
Не дамо ми вам тепер Вкраїну продати
Пр-ш.
А я маю собі бізнес - яйці продаваю
Жінка вбрана, діти вчаться, та й гараздуваю
А на шо вам ті заводи та й на то Динамо
Кілько тій людині треба все мало, та й мало
Гей злодії ви богаті і вас не пойняти
Недамо ми вам тепер Вкраїну продати
А той Шуфрич через день - кулаки лапає
Замість ділом сі зайняти, а він слабуває
А Пінчук і Медвечук, Кучма, Єнукович
Шуфрич, Шуфрич, Лазоренко, та ще й Абрамович
Гей злодії ви богаті і вас не пойняти
Не дамо ми вам тепер Вкраїну продати
Пр-ш.
mod.
Пр-ш.
А Москва - то є село,- хочу вам сказати
Бо там тоже зачинають світло виключати
А бензина дорожає, треба шось робити
Скоро будуть на заправках воду заправлити
Гей злодії ви богаті і вас не пойняти
Не дамо ми вам тепер Вкраїну продати
Українці всіх країн, купи ся тримаймо
Вчителів і лікарів - тоже поважаймо
А то нині так виходе - хто дві кляси має
Той і гроші і посаду і яйці лапає
Гей злодії ви богаті і вас не пойняти
Не дамо ми вам тепер Вкраїну продати









Останні коментарі
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!