Народна
Ой ти Галю
|
|
Опис:
Dm
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Їхали козаки із Дону додому
Їхали козаки із Дону додому,
Підманули Галю, забрали з собою.
Ой, ти, Галю, Галю молодая,
Підманули Галю, забрали з собою.
Поїдемо з нами, з нами, козаками,
Краще тобі буде, як в рідної мами.
Ой ти Галю Галю молодая
Краще тобі буде як в рідної мами
Галя погодилась з ними споченилась
Та й повезли Галю темними лісами
Ой, ти, Галю, Галю молодая,
Та й повезли Галю темними лісами.
Везли, везли Галю темними лісами,
Прив'язали Галю до сосни косами.
Ой, ти, Галю, Галю молодая,
Прив'язали Галю до сосни косами.
Розбрелись по лісу, назбирали хмизу,
Підпалили сосну, із гори до низу.
Ой, ти, Галю, Галю молодая,
Підпалили сосну, із гори до низу.
Горить, горить сосна, горить і палає,
Кричить Галя криком, кричить, промовляє.
Ой, ти, Галю, Галю молодая,
Кричить Галя криком, кричить, промовляє.
Ой, хто в лісі чує, нехай той рятує,
А хто дочок має, нехай научає.
Ой, ти, Галю, Галю молодая,
А хто дочок має, нехай научає.
А хто дочок має, нехай научає,
Та й темної ночі гулять не пускає.
Ой, ти, Галю, Галю молодая,
Та й темної ночі гулять не пускає.
Їхали козаки із Дону додому,
Підманули Галю, забрали з собою.
Ой, ти, Галю, Галю молодая,
Підманули Галю, забрали з собою.
Ой, ти, Галю, Галю молодая,я
Підманули Галю, забрали з собою.
Коментарі:
ЦЕ ОДНА З КРАЩИХ ФОНОГРАМ,ЯКА МЕНІ СПОДОБАЛАСЬ.МОЛОДЕЦЬ.
Гарно!!!
Обробка гарна, але гармонія в приспіві не народна, а придумана для... оригінальності, чи що?
Фонограма СУПЕРОВА! Дякую!!! Це дуже давня пісня і має вона чітку історичну ознаку, яку політикани "затерли" зі зрозумілих причин. Справа в тому, що в поданому варіанті тексту відсутня нісенітниця, яка вийшла з намагання "затерти" історичність цієї пісні. У розпоширеному тексті йдеться про те, що КОЗАКИ ВКРАЛИ Галю, прив'язали і підпалили, а потім вона почала кричати і КОЗАКИ ПОЧУЛИ, до лісу майнули і її ВИЗВОЛИЛИ (зверніть увагу на дурнувате протиріччя).
Справа в тому, що ця пісня відтворює чітко визначені історичні події, коли справді за Доном існував Хозарський Каганат (жидівське князівство, яке розбив Великий князь Святослав Хоробрий за те, що постійно з-за Дону дошкуляли Русичам своїми набігами і викраданням наших жінок).
Подаю оригінальний (народний) варіант тексту, де все стає на свої місця. Впевнений, що причину "затирання" кожен зрозуміє:
1.
Їхали хозари із Дону додому,
Підманули Галю, забрали з собою.
Ой, ти, Галю, Галю молодая,
Підманули Галю, забрали з собою.
2.
Їдьмо, Галю, з нами, з хитрими жидами,
Ліпше тобі буде, ніж в рідної мами.
Ой, ти, Галю, Галю молодая,
Ліпше тобі буде, ніж в рідної мами.
3.
Галя молодая мами не слухає,
До жидів на воза весело сідає.
Ой, ти, Галю, Галю молодая,
До жидів на воза весело сідає.
4.
Та й повезли Галю курними шляхами,
Крутими ярами, темними лісами.
Ой, ти, Галю, Галю молодая,
Крутими ярами, темними лісами.
5.
Розпинали Галю масними руками,
Прив’язали Галю до сосни косами.
Ой, ти, Галю, Галю молодая,
Прив’язали Галю до сосни косами.
6.
Попід ноги Галі накидали хмизу,
Запалили сосну із гори до низу.
Ой, ти, Галю, Галю молодая,
Запалили сосну із гори до низу.
7.
Сосна догоряє, Галя промовляє:
А хто мене чує, нехай порятує.
Ой, ти, Галю, Галю молодая,
А хто мене чує, нехай порятує.
8.
Козаки почули, до лісу майнули,
Жидів порубали, Галю врятували.
Ой, ти, Галю, Галю молодая,
Жидів порубали, Галю врятували.
9.
Ой, хто дочок має, нехай научає,
Нехай із жидами гулять не пускає.
Ой, ти, Галю, Галю молодая,
Нехай із жидами гулять не пускає.
Історична справедливість дуже переконлива!
Точно!!!
п.Володимир дякую за текст ...
Гарно!Дякую за мінус!!!5555555555
Рома дякую за гарний мінус!
Да звучить!
Дякую за текст і музикуюНакінець історична правда прозвучить на Хмельниччині
Дякую Роману за мінусовку! Але особлива подяка пану Влодко Онищуку за такі правдиві і логічні вірші! Тепер все стало на свої місця!
Дякую
Дуже гарно, дякую
Гарна мінусовка, вона пiдходить для першого тексту, а для оригінального (народного) варіанту текста, де все стає на свої місця, можливо хтось добавить i народну музику, де не так весело вона грає, а тужно i за душу бере, но зараз змiнилась епоха i люди, свої близькi до серця з дитинства, пiснi, хочуть чути веселiше. Менi дуже сподобалась нова обработка, дякую!









Останні коментарі
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !