Народна
Дякую тобі мамо (Cm)
|
|
Опис:
Минусовка сделана под определенную свадьбу на заказ))
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Народна
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Жіноча
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Текст пісні:
Де б я не ходила, де б я не була
Всюди тобі мамо, дякувала
2р: Дякую тобі мамо, що будила мене рано
Більше не будеш, не будеш.
Де б я не ходила, де б я не була
Щиро тобі тату дякувала.
2р: Дякую тобі тату, за твою щасливу хату,
Більше не буду, не буду.
Де б я не ходила, де б я не була
Всюди тобі сестро, дякувала
2р: Дякую тобі сестро, що навчила косу плести
Більше не будеш, не будеш.
(Де б я не ходила, де б я не була
Та ще свому братові не кланялася.
2р: Кланяюсь тобі брате, що приводив хлопців в хату,
Більше не будеш, не будеш.)
Де б я не ходила, де б я не була
Всюди вам сусіди, дякувала
2р: Дякую вам сусіди, що прийшли ви на весілля
Більше не буде, не буде.
Де б я не ходила, де б я не була
Всюди вам подвір"я дякувала
2р: Дякую вам подвір"я, де гуляла я весілля
Більше не буду, не буду.
Коментарі:
Вже би-м була їхала, вже би-м була йшла,
Та ще своїй матінці не вклонилася.
Кланяюсь тобі, мамо, |
Що будила мене рано, - |(2)*1
Більше не будеш, не будеш. |
Вже би-м була їхала, вже би-м була йшла,
Та ще свому татові не вклонилася.
Кланяюсь тобі, тату,
Що пускав вночі до хати, - *2
Більше не будеш, не будеш.
Вже би-м була їхала, вже би-м була йшла,
Та ще свому братові не вклонилася.
Кланяюсь тобі, брате,
Що водив хлопців до хати, - *3
Більше не будеш, не будеш.
Вже би-м була їхала, вже би-м була йшла,
Та ще своїй сестронці не вклонилася.
Кланяюсь тобі, сестро,
Що навчила косу плести, -
Більше не будеш, не будеш.
Вже би-м була їхала, вже би-м була йшла,
Та своїм порогам ще не вклонилася.
Кланяюсь вам, пороги,
Де ходили босі ноги, -
Більше не будуть, не будуть.
Вже би-м була їхала, вже би-м була йшла,
Та своїй криниці ще не вклонилася.
Кланяюся, криничко,
Де вмивалось біле личко, -
Більше не буде, не буде.
Вже би-м була їхала, вже би-м була йшла,
Та свому подвір'ю ще не вклонилася.
Кланяюся, подвір'я,
Де гулялося весілля, -
Більше не буде, не буде.
Вже би-м була їхала, вже би-м була йшла,
Та своїй калині ще не вклонилася.
Кланяюся, калино,
Що з дівча зросла дівчина, - *4
Більше не буде, не буде.
Вже би-м була їхала, вже би-м була йшла,
Та своїм воротам ще не вклонилася.
Кланяюсь вам, ворота,
Де стояла хлопців рота, -
Більше не буде, не буде.
Вже би-м була їхала, вже би-м була йшла,
Та своїм тополям ще не вклонилася.
Кланяюсь вам, тополі,
Де стояли ми обоє, -
Більше не будем, не будем.
Вже би-м була їхала, вже би-м була йшла,
Та своїм сусідам ще не вклонилася.
Кланяюсь вам, сусіди,
Говорили, що хотіли, -
Більше не буде, не буде.
_________________________________________
*1. Усі в'язки виконують за взірцем першої.
*2. Варіанти: Що вночі отворяв хату;
Що збудовав мені хату;
Що навчив мене багато.
*3. Варіанти: Що навчив мене гуляти
(тобто танцювати);
Що пускав мене гуляти;
також деякі *2.
*4. Варіант: Кланяюсь, калинонько,
Що берегла дівчиноньку.
Дякую!!!
Дякую!
Щире Волинське дякую!
Просто,гарно і смачно.Дякую!!!
Будь ласка, користуйтесь ))
а шо то за наталка чепіль!
певно якась полішка?*???
Дякую!
дякую
Дякую!
Дякуемо!!!
Чуєш Вова Папіндос не хами!!!Бо за полішучку дам в лоб!!!!
(C#m)









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!