Народна
Зелене листя (ВАРІАНТ)
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Повільна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Зелене листя, білі каштани, | (2)
Зелене листя, білі каштани... | (2)
Ой як то сумно, як вечір стане. |
Ой як то сумно, як то нудно, | (2)
Ой як то сумно, як то нудно: | (2)
Любла хлопця - забути трудно. |
Любла хлопця півтора року, | (2)
Любла хлопця півтора року, | (2)
Аж ся дізнали сусіди збоку. |
Як ся дізнали - розщебетали, | (2)
Як ся дізнали - розщебетали, | (2)
Бодай же ж вони щастя не знали. |
Сусіди близькі - вороги тяжкі, | (2)
Сусіди близькі - вороги тяжкі, | (2)
Пийте, гуляйте, як самі знайте. |
Пийте, гуляйте, як самі знайте. | (2)
Пийте, гуляйте, як самі знайте. | (2)
Де двоє ходять - не розлучайте. |
Мати до доні: встань, схаменися, | (2)
Мати до доні: встань, схаменися, | (2)
Піди до церкви та й помолися. |
А я ходила, богу молилась, | (2)
А я ходила, богу молилась, | (2)
Не дав бог щастя - ми розлучились. |
Від Бога щастя, від людей слава, | (2)
Від Бога щастя, від людей слава, | (2)
Що нас з тобою порозлучала. |
Не дав бог щастя, не дали люди, | (2)
Не дав бог щастя, не дали люди, - | (2)
З того кохання ніщо не буде. |
Буду казати світу цілому, | (2)
Буду казати світу цілому, | (2)
Щоб він не вірив ніде й нікому. |
Адже сама я того зазнала, | (2)
Адже сама я того зазнала, | (2)
Коли миленького вірно кохала. |
Зелене листя, білі каштани, | (2)
Зелене листя, білі каштани... | (2)
Ой як то сумно, як вечір стане. |
Коментарі:
Файний мінус!!! Класні переходи!!! =)
Щеб живі бас і ритм гітару !
Мар"ян. Дуже гарний вальс. Але 4 куплети замало. Не маю уяви, що вибрати. А саме: Вступ-2а; Тема-2а; Закінчення-2а. Це як казочка, як твір... Не знаю як пов"язати. А мінус чудовий. Треба 6 куплетів мінімум. Може допрацюєте. І булоб 55555. Ну хочаб як Тік (текст):
Зелене листя, білі каштани, /3р.
Ой, як то сумно, як вечір стане.
Зелене листя, білі каштани,
Ой, як то сумно, як вечір стане.
Ой, як то сумно, ой, як то журно, /3р.
Любила хлопця – забути трудно.
Ой, як то сумно, ой, як то журно,
Любила хлопця – забути трудно.
=======
Любила хлопця півтора року, /3р.
Поки не знали сусіди з боку.
Любила хлопця півтора року,
Поки не знали сусіди з боку.
А як узнали – розщебетали. /3р.
Бодай ви, люди, щастя не знали.
А як узнали – розщебетали.
Бодай ви, люди, щастя не знали.
=======
Сусіди близькі – вороги кляті, /3р.
Пийте, гуляйте, як собі знайте.
Сусіди близькі – вороги кляті.
Пийте, гуляйте, як собі знайте.
Пийте, гуляйте, як собі знайте, /3р.
Де ходять двоє – не розлучайте.
Пийте, гуляйте, як собі знайте,
Де ходять двоє – не розлучайте.
Тік має і 7-ий куплет:
======= На затухання і ...
Зелене листя, білі каштани, /3р.
Ой, як то сумно, як вечір стане.
Зелене листя, білі каштани,
Ой, як то сумно, як вечір стане.
Але, хочаб 6.
Дякую Як буде можливість, попробую)))
Я надіюсь. І з нетерпінням чекаю. Удачі.
би живий бас о було би
Гарно! Дякую!!!
Прекрасному немає меж, ДЯКУЮ, а над басом подумаємо, це-----> ідея)))))!!!
Молодець!!!
МАРЯН МОЛОДЕЦЬ ЩЕЙ ДУЖЕ КУЛЬТУРНИЙ ТОБІ РЕСПЕКТ
Дуже гарно. Дякую!!!!!!!!
МОЛОДЕЦЬ!!!
Гарна робота...









Останні коментарі
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!