Народна
Пригадаю ті волошки (бек) *норм якість*
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Повільна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Жіноча
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
- Належить до жанрів:
- Вальс.
Текст пісні:
Пригадаю ті волошки, сині квіти,
Як волосся твоє ніжно пестив вітер,
Як за обрій п'яну ніч тверезить ранок (ніжний ранок),
Все минуло, промайнуло, мов в тумані.
Все минуло, промайнуло, мов розлука,
З того часу, як сплелися наші руки.
Ти сподобав собі іншу, я не проти (я не проти),
Тож навіщо на весілля мене просиш?
Я прийду, мов не болить мене нітрошки
І врочисто принесу тобі волошки.
А як будуть синьоокі в тебе діти (в тебе діти)
Пригадаю ті волошки, наші квіти.
Йдеш, заплаканий, до шлюбу, віє вітер,
Він тобі за мене тобі сльози ніжно витер
Срібний дзвін твоїх очей і чисті сльози (наче сльози)
А між нами заметілі і морози.
Пригадаю ті волошки, сині квіти,
Як волосся твоє ніжно пестив вітер,
Як за обрій п'яну ніч тверезить ранок (ніжний ранок),
Все минуло, промайнуло, мов в тумані.
Коментарі:
З текстом якась лажа
А без бека можливо
так-з текстом не лади....
Слова з мінусовкою неспівпадають! Потім в програші дурнувате завивання здихаючого (чого?).Коротше маячня. Спаплюжили гарну пісню. Всіх мінусовок не прослухав, але того що почув достатньо щоб відвернуло!
Сама краща мінусовка на сайті але портить бек
шо знайшов то й кинув,вам ніколи не догодиш
Гарний вальсок, бек все спортив.
Бек прописували в Психіатричній лікарні №2 Вінницької області мабуть
Пригадаю ті волошки, сині квіти,
Як волосся твоє ніжно пестив вітер,
Як за обрій п'яну ніч тверезить ранок ніжний ранок,
Все минуло, промайнуло, мов в тумані.
Все минуло, промайнуло, мов розлука,
З того часу, як сплелися наші руки.
Ти сподобав собі іншу, я не проти я не проти,
Тож навіщо на весілля мене просиш?
Пригадаю ті волошки, сині квіти,
Як волосся твоє ніжно пестив вітер,
Як за обрій п'яну ніч тверезить ранок ніжний ранок,
Все минуло, промайнуло, мов в тумані.
Я прийду, мов не болить мене нітрошки
І врочисто принесу тобі волошки.
А як будуть синьоокі в тебе діти в тебе діти
Пригадаю ті волошки, наші квіти.
Мінус класний, а бек все портить!!! Якби такий самий мінус тільки без беку!!!
ДЯКУЮ !!!









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!