Народна
Там під львівським замком
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Повільна
- Виконується:
- Дует
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
- Належить до жанрів:
- Вальс.
Текст пісні:
Там, під Львівським замком старий дуб стояв.
Там, під Львівським замком старий дуб стояв,
А під тим дубочком партизан лежав.
Він лежить, не дише, він неначе спить.
Він лежить, не дише, він неначе спить.
В золотім кучері вітер шелестить.
Над ним стара мати стомлена стоїть
Над ним стара мати стомлена стоїть
І до свого сина тихо говорить:
"Сину ж ти мій, сину, дитино моя,
Сину ж ти мій, сину, дитино моя,
Були б тя не вбили, якби не війна.
Було вас у батька п’ятеро синів,
Було вас у батька п’ятеро синів;
Ти був наймолодший, сину наш, Андрій.
Як ти був маленький, батько воював,
Як ти був маленький, батько воював –
Він за Україну голову поклав!"
Hе плач, стара мати – син героєм став!
Hе плач, стара мати – син героєм став!
Він за Україну голову поклав.
Коментарі:
Там, під Львівським замком старий дуб стояв.
Там, під Львівським замком старий дуб стояв,
А під тим дубочком партизан лежав.
Він лежить, не дише, він неначе спить.
Він лежить, не дише, він неначе спить.
В золотім кучері вітер шелестить.
Над ним стара мати стомлена стоїть
Над ним стара мати стомлена стоїть
І до свого сина тихо говорить:
"Сину ж ти мій, сину, дитино моя,
Сину ж ти мій, сину, дитино моя,
Були б тя не вбили, якби не війна.
Було вас у батька п’ятеро синів,
Було вас у батька п’ятеро синів;
Ти був наймолодший, сину наш, Андрій.
Як ти був маленький, батько воював,
Як ти був маленький, батько воював –
Він за Україну голову поклав!"
Hе плач, стара мати – син героєм став!
Hе плач, стара мати – син героєм став!
Він за Україну голову поклав.
Дякую!!!!! Дуже гарно все виставлено!!!!!!!!
Бодя Юр вже півжиття у Австралії, а його вальсочки з ХР до цих пір мало хто перевершив своєю простотою і доступністю
Повністю згідний з Ігорем. Респект Боді!
Вельми вдячний
Погоджуюсь із вищесказаним...більшість нар.варіанту використовуємо Б. Юра
слава Україні. Я хотів би добавити ще 2 куплети тексту
1.Ми за Україну ми за рідний край щоби нашу землю нетоптав москаль
2.Тече річка тиса в ній ворожа кров москалів ми били будем бити знов. Якщо хтось знає ще такі куплети прошу напишіть
впав за Украіну,впав за край рідний на його могилі хрест березовий
Там, під Львівським замком старий дуб стояв.
Там, під Львівським замком старий дуб стояв, |
А під тим дубочком партизан лежав. | (2)
Він лежить, не дише, він неначе спить,
Він лежить, не дише, він неначе спить. |
Золоті кучері вітер шелестить. | (2)
Над ним стара мати стомлена стоїть,
Над ним стара мати стомлена стоїть. |
І до свого сина тихо говорить: | (2)
"Сину ж ти мій, сину, дитино моя,
Сину ж ти мій, сину, дитино моя, |
Були б тя не вбили, якби не війна. | (2)
Було вас у батька п'ятеро синів,
Було вас у батька п'ятеро синів; |
Ти був наймолодший, сину наш, Андрій. | (2)
Як ти був маленький, батько воював,
Як ти був маленький, батько воював - |
Він за Україну голову поклав!" | (2)
Я ж тебе кохала, я ж тя берегла
Я ж тебе кохала, я ж тя берегла |
-А тепер могила тут буде твоя. | (2)
А позаду неї отаман стоїть,
А позаду неї отаман стоїть. |
З повним жалю серцем, тихо говорить. | (2)
Не плач стара мати, син героєм став,
Не плач стара мати, син героєм став. |
Він за Україну голову поклав. | (2)
Він за Україну, за свій рідний край,
Він за Україну, за свій рідний край. |
Щоб по Україні не ходив москаль. | (2)
Тече річка Тиса, в ній мoскалська кров,
Тече річка Тиса, в ній москaлська кров. |
Москалів ми били, будем бити знов! | (2)
Висока могила, хрест березовий,
Висока могила, хрест березовий. |
А на тому хресті Тризуб золотий. | (2)









Останні коментарі
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !