Народна
Буковинська полька
|
|
Опис:
Виконують брати Курилюки - Олександр(клавішні) та Валентин (саксофон(..пацану 17 років!). Як на мене, то дуже класно.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Ансамбль
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
Що за клавішні грають?
korg PA 3X pro
О це справді суперово,слухати можна та любуватися. Тільки мене засмучує одне, що танець більш як на молдавський смахує. Ні?
А в цілому поважаю таких я ви.Молодці. Справді є що послухати, та як в нас в Одесі говорять ( поставить себя в пример). МОЛОДЦІ ОБИДВА.
Дякую за прємні хвилини під час прослуховування файної польки. Майстерно! Молодці!
Очень все вкусно, свежо, кайфово, слабали бомбово. Мне очень понравилось.
Пацани супер 5+
Всім гарно дякую за коментарі!!! Хлопаки дійсно круто грають, не дивлячись на вік (23 і 17 років!!!). Не раз приходилось з ними працювати, завжди куча кайфу! Ще раз дякую!
Чуваки ну ви і накаламутили.Або голубці або торт.То має бути або полька або джаз.Вибачте...
А це нова струя - "jazz-полька". Її мають грати негри (ну на крайняк "глобіном" треба писок намастити) на цимбалах та сопілках, бажано з етнічним акцентом та мелізматикою. От так то! Жартую! Дякую!
Хлопці ж вказали БУКОВИНСЬКА ПОЛЬКА-не молдавська не румунська не українська і навіть не єврейська. Може хто не знає що таке БУКОВИНА і яка тут музика? Такої більше ніде нема,це СПЛАВ і це найкраща музика в світі!!!
Дякую!!!
Між іншим про буковинських музикантів, по приколу.....http://www.youtube.com/watch?v=T_BWFeA4xK0
Як що не знаєш шо лабають Буковинці,то практично від Молдавії не відлічити.
Важко пояснити свині, що таке перець! "Горе от ума".....
А де можна подивитись ще відео цього колективу?
sax-score.at.ua - відбірні безкоштовні ноти, плюсовки та мінусовки для саксофона (in Bb, in Eb), кларнета (in Bb), флейти (in C)
Ех як файно грають музики
Дуже файно грають. Хотілося б подивитися відео з виступом цього колективу.









Останні коментарі
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!