Народна
Молодятам (без оплесків)
|
|
Опис:
Так як хотіли вирізав оплески.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Сьогодні день весілля на нашому подвір.і
І сонце ніжне сонце всміхається усім
Сьогодні день весілля зібралась вся родина
І ми всього найкращого бажаєм молодим
ПРИСПІВ
Щастя здоров.я многая літа
Всі роки прожитии в щасті і любові
Щастя здоров.я многая літа
Щоб були веселі і вічно молоді.
Молода весела красива наче квітка
І квіти ніжні квіти ій стеляться до ніг
Вона вже усміхається забула що прощається
Із юністю своєю дитинством золотим
ПРИСПІВ
модул . ПРОГРАШ
ПРИСПІВ
Плюсовий запис
Коментарі:
А + де можна завантажити?
Угорі перед посиланням на www.minus.lviv.ua/minus/artist/rec/27622/
поставте sfrom.net/ і спокійно скачуйте+.
Дякую! Скоро знадобиться!
гарно оригінально, чудові слова, івзагалі супер... ДЯКУЮЮ!!!!!
Басист під час виконання дрімає?
Хоча би з поваги до чужої праці, слід вказувати авторів аранжування і тексту, а не видавати за своє!!! Цю мелодію я вперше почув на весіллі сина і попросив Боднарука Тараса її аранжувати на свій смак, а текст я написав сам, хоча тему оригіналу мав перед собою. В даному вище тексті без змін залишився лише і-й куплет і частина другого.
Сьогодні день весілля на нашому подвір'ї
І сонце ніжне сонце всміхається усім.
Сьогодні день весілля зібралась вся родина
І ми всього найкращого бажаєм молодим
ПРИСПІВ
Щастя, здоров'я, многая літа
Разом в любові сто років прожити.
Щастя здоров'я многая літа
Бажає вся родина сьогодні молодим.
А молода весела красива наче квітка
Сміється, ніби сонце, у ранок весняний.
Як жаль, що роки юності так промайнули швидко,
Та спогадами ніжними не раз прийдуть вони...
fedorovych
Fedorovych,цю річ на сайт не я виставляв, тому не знаю хто автор.На авторство я не претендую,а тільки вирізав з фонограми оплески так як дехто просив.А Вам дуже дякую бо завдяки Вам ми тепер знаємо авторів цього твору.
Я претензій ні до кого не маю, якщо пісня сподобалася- нехай народ співає... Прошу вибачення, якщо може в різкій формі виразив свою думку. З повагою fedorovych
хлопці скиньте посилання на плюс! будьласка!
В мене є ще один варіантик плюса цієї пісні якщо цікавить дайте будьласка координати я її скину.









Останні коментарі
Peet Калуцький: Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.Порушення Правил Порталу (П.П. 7.15.6)
Гульнара Шевченко : Дякую!
Гульнара Шевченко : Супер! Дякую!
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!