Народна
Очі волошкові
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Повільна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Коментарі:
ДЯКУЮ!!!!!! ШИКАРНО!!!!!!!!
БІДНЕНЬКО ! ЕКСПРЕС ВИКОНУЄ В 1000000 РАЗ КПАЩЕ ! НЕ ЗНУЩАЙСЯ З МУЗИКИ!!!
БІДНЕНЬКО ! ЕКСПРЕС ВИКОНУЄ В 1000000 РАЗ КРАЩЕ ! НЕ ЗНУЩАЙСЯ З МУЗИКИ!!!
Дякую!!!
Експрес може і краще но цей варіант теж чудовий. Дякую
Щось ми заекспресились?
Дякую за роботу.
Шановний Володимир Добр. нормальна фонограма...а що по-вашому БІДНЕНЬКО? гарна робота мінімум інструментів а звучить кльово....то напевно ви чогось не розумієте в музиці раз робите такі висновки....хтось краще хтось гірше але ця робота має ПОВНЕ ПРАВО на існування
<<БІДНЕНЬКО ! ЕКСПРЕС ВИКОНУЄ В 1000000 РАЗ КРАЩЕ ! НЕ ЗНУЩАЙСЯ З МУЗИКИ!!!>>
И ти сам що, "ЕКПРЕС"? Ти сам щось написав і виклав? Якщо ти "весільний ЛАБУХ", де твої роботи? Не варто "фиркати" якщо ти просто "кнопочник"!
Дякую Лабухам за підтримку
В пісні головне - пісня.
Супер.Дякую
Бідненько??? Це мабуть тому, що не має беків!?Співати ж нікому мабуть!? В Експреса кругом беки, і можна не паритися!!!Експрес - це чудова музика,я не сперечаюся, але те гей-га-уха!!!ВИБАЧТЕ!!!!Дискотека!!!!
Ага!Знайомлюся якось.Кажуть-весільні музики.На чому граєте ,питаю? І тут .....ВЕЛИКА ПАУЗА.......
Шановні Добродіі! не варто плутати музикантів і лабухів бо здавніх давен лабухи завжди тегли жмура на цвинтарі. і не важливо чи ти кнопочник чи караочнік чи інструменталіст чи вокаліст чи бек вокаліст коли маєш професійну музичну освіту. достатньо цего хламу писати один одному. не подобається не слухай не скачуй і лишай свої коменти собі.
Лабухів не ображайте
файно!!!
Панове!На свое горе я також "кнопочник", тому дуже прошу - не ображайте мене!Насправді, я радію з того, що на цьому сайті є така прекрасна можливість (для таких як я) - завантажувати українські пісні, мінусовки і насолоджуватись ними. Дякую всім, хто докладає рук і натхнення до такої величної праці!Хлопці і дівчата, робіте те, на що Бог дав Вам іскорку таланту!З повагою і шануванням!
ЩИРО ВДЯЧНИЙ МАЙСТРУ ЗА ЦЮ РОБОТУ!!! ДУЖЕ ДОРЕЧНИЙ ВАРІАНТ. ДЛЯ ВОКАЛЬНОГО КОЛЕКТИВУ САМИЙ СМАК! ДОБРА ВАМ РАДОЩІВ І ЛЮБОВІ І ПАРНАСУ!!! З ПОВ. ОЛЕКСАНДР.









Останні коментарі
Lewik: Дякую!!!
Вячеслав Сумішевський: Тихо моя душа кохання зустрічає, Де ж я тоді була, коли все розквітає? Я вже не та, а може я ще та... Він все моє життя не розбере на атоми, Я його ім'я вже зустрічала та ні... Мені з ним так як ні з ким... Приспів: Бо серце між землею і хмарами, А серце між обманом і правдами... Тільки ти, тільки ми Змиримось з нашими шрамами... Ми будем між землею і хмарами, Ми будем між обманом і правдами, Поки біль тихо спить, Ми будем самими-самими... Хто вибирає нас і хто стирає пам'ять, Ти ж бачиш чи не так, Що серце ще не камінь, Але про те ні разу не жалій... Між різних тисяч "не" Я вибираю "наливай", Хай гірке-міцне, але очей не ховай, Якщо ми тут, то давай! Приспів.
Юрій Андрієць: Дякую.
Олександр Головко: ЩИРА ПОДЯКА.
Юрій Андрієць: Дякую.
Юрій Андрієць: Дякую.
Юрій Андрієць: Дякую.Класно.
olegantonenko: Дякую!
luizalogkina: Дякую !!!
Вася: дякую !
Micola65: ДЯКУЮ,
GENACHAPOVSKIY: Щиро дякую..
vitalikKrat: Сонце сідало за обрій, І день згас за вікном... Спогади линуть ніжно У той літній вечір, Вітер приносить квіти, Що не цвіли вже давно, І кожен подих там, Де серце б'ється... Приспів: Згадаю це літо, В моїх косах квіти, Цілуєш ти мене!.. Як пахне кохання, Від рання до рання Ця ніч хай не мине!.. Всі зорі у небі Були лиш для тебе!.. Для тебе я живу!.. Для нас з тобою Був цей літній вечір!.. Руки тремтіли від щастя, Світ зникав поміж фраз... Мов у кіно, ти і я Під зорями неба... Час добігав до прощання, Ти мені обіцяв, Шо цей вечір Буде не востаннє! Приспів.
GENACHAPOVSKIY: Щиро дякую.
барта osp: ДЯКУЮ!!!
Павло Салганюк: Дякую велике! Класно!
GENACHAPOVSKIY: Щиро дякую.
Alexs2: дві восмеркі пластік т.0633236866
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !
yourchattygirl3: Дякую!!!
Павло Салганюк: Дякую!
Belelya: Красно Дякую!!!
Gubriy: Дякую!!!!!!!!
Саня Нестер: 555+
mazuryk: Дякую!!!
mazuryk: Дякую!!!
Олександр MaestroS : Як створюєте з ШІ, то хай ШІ і приберає вокал. Ну просто жахливий цифровий шлах і перекручена фаза
Andrey72: Дякую!!!
RimskiyIvan: ЧУДОВО ЗВУЧИТЬ !!! ДЯКУЮ ЩИРО !!!