Народна
Ой Летіли Гуси
|
|
Опис:
Roland EXR-5
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Ой летіли гуси
-------------------------------------------
Ой летіли гуси тай по-над явір
І кричали гуси ти йому повір
Ой летіли гуси тай понад селом
І кричали гуси, щастя вам обом
-------------------------------------------
П-р 2р
Не дури дівчину просто на весні
Не зривай її мов квітку на весні
Її карі очі не цілуй дарма
Бо вона в житті ще не цілована
-------------------------------------------
Ой летіли гуси тай сади цвіли
І на крилах нам кохання принесли
Ой летіли гуси, бо прийшла весна
А дівчина люба, не заручена.
-------------------------------------------
П-р 2р
-------------------------------------------
-S0LO-
-------------------------------------------
Ой летіли гуси, за високих гір
І кричали разом гуси, ти повір
Ой летіли гуси, лиш один все знав
Про дівчину вірну нам все розказав
-------------------------------------------
П-р 2р
-------------------------------------------
Ой летіли гуси тай по-над явір
І кричали гуси ти йому повір
Ой летіли гуси тай понад селом
І кричали гуси, щастя вам обом
Коментарі:
Ось правильний текст
Ой летіли гуси тай на спогані
І кричали гуси ти йому повір
Ой летіли гуси тай понад селом
І кричали гуси не дури дівок
П-р
Не дури дівчину просто на весні/
Не зривай її наче квітку на весні/
Її карі очі не цілуй дарма/
Бо вона в житті ще не цілована/2р
Ой летіли гуси тай сади цвіли
І на крилах нам кохання принесли
Ой летіли гуси біля тай води
Принесли кохання і тобі – мені
П-р 2р
Ой летіли гуси від води кричать,
І кричали разом гуси ти повір
Ой летіли гуси лиш один все знав
Про дівчину вірну нам все розказав
В даному тексті немає рифми, тому я виставив той текст який у попередніх фонограмах колеги підредагували... Якщо даний варіант тексту є правильним, то нехай залишається, а користувачі співають так як їм буде зручно.
На мій погляд якщо ліпить горбатого то краще помінять текст по можливості.
dyadyavanya55: що означає ваш коментар????
Це не в ваш адрес це общому за тексти які не мають рифми.
Дякую!!!
Щиро дякую, гарно!
Що таке "на спогані" !!??
В тексті який я виставив немає такого як "на спогані" тому усі запитання до автора тексту. З повагою.
Перезалив 30.09.2015р.
дякую!!!!
IGORLIMAROVIH: користуйтеся на здоров'я)))









Останні коментарі
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!