Народна
Ой засвіти місяченьку
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
«ОЙ ЗАСВІТИ МІСЯЧЕНЬКУ»
Ой засвіти місяченьку, тай на той перелаз
Ой засвіти місяченьку, тай на той перелаз /
Вийди вийди люба дівчино до мене ще хоч раз / 2р
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
Надобраніч люба дівчино іди додому спи
Надобраніч люба дівчино іди додому спи
Завтра ввечір як най скоріше до мене приходи
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
Не пішла дівчина спати гуляла у саду
Не пішла дівчина спати гуляла у саду
Чув я, чув я як присягалась козаку іншому
Коментарі:
Що роблять з української пісні? По перше пісня називається Ой не світи місяченьку. І текст такий:
Ой, не світи, місяченьку, |
Та й на той перелаз, | (2)
Прийди, прийди, мій миленький,
До мене ще хоч раз!
Я до тебе більш не прийду, |
Нехай хтось інший йде, | (2)
Є у мене люба дівчина,
Вона на мене жде.
Був я, був я, дівчинонько, |
У твоєму саду, | (2)
Чув я, чув, як ти присягалась
Іншому козаку.
Був я, був я, дівчинонько, |
У тебе під вікном | (2)
Бачив бачив як цілувалась
З іншим ти козаком.
Ой, якби я крила мала |
Ще й совинії очі, | (2)
Я б до тебе прилетіла
Серед опівночі.
Я б до тебе прилетіла, |
Коло тебе сіла, | (2)
Я би тобі, мій миленький,
Правду говорила.
Як ми з тобою любилися, |
Сухі дуби цвіли, | (2)
А як з тобою розлучилися -
Зелені й пов'яли.
Ой орали хлопці ниву, виорали ярмо. |
"Заплати мені, дівчино, що я ходив дармо". | (2)
"А я тобі, козаченьку, платила, платила. |
Цілував моє личенько, я й не боронила | (2)
То при сонці, то при зірці, то при місяченьку, |
А тепер ми у розлуці, любий козаченьку". | (2)
Щоб ті трави повсихали, |
Що рано так цвіли, | (2)
Щоб ті люди щастя не знали,
Що нас розлучили...
Чув варіант у виконанні американців : "світи, світи місяченьку..." і далі по тексту, можливо інший менталітет, а може то і є автентичний варіант, вони з першої хвилі еміграції вже не одне покоління живуть далеко від Батьківщини, тексти народних пісень, як молитва до Бога, а ми в себе на Дідизні осовітились, замоскалились і ховаємось, ідучи на побачення... і не тільки...
Шановний argonavt79 я цю пісню з текстом який ви "люб'язно" нам надали співав років 20-25 тому по халтурах. Дана фонограма скачана з "Агенства праздник" автор багатьом нам відомий білоруський аранжувальник. Текст був прописаний в тегах, так що вибачайте, кому не подобається не качайте.
Дякую, гарна пісня!
Якщо далі так піде що пісні наші москалі і бульбаші перекручувати будуть то гріш нам ціна. Ви задумайтеся що ви співаєте? Я розумію коли обробка пісні але коли посміховисько терпіти неможу.
Якщо б це було посміховисько то її б не скачали на даний час 70 разів, а Ви, шановний, дай Бог щоб могли писати хоча б наполовину так, як пишуть деякі з москалів та бульбашів.









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!