Народна
ПЛАЧЕ ЗАХМАРЕНЕ НЕБО(вальс)
|
|
Опис:
МІЙ ВАРІАНТ
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Ансамбль
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Коментарі:
АНДРІЙ ВСЕ ДУЖЕ ФАЙНО ТРОШКИ МЕНШЕ ГІТАРИ БІЛЬШЕ БАРАБАНІВ БОЧКИ І ДРОБОВИКА ДЯКУЮ
На цей мотив є жартівлива пісня пиво йому не поможе.
https://www.youtube.com/watch?v=KjIAA5XXpm4
Текст:
Плаче зашмаркана Каська,
Івана вдома нема,
Учора напивсі до срачки,
Нині болит голова.
Приспів:
Пиво йому не поможе,
Ані солодка вода-а,
Треба сто грам самогонки
Альбо півлітру вина.
Скілько він вчора вгаратав – (ой)
Знают одні небеса.
Ноги не несли до хати –
Виспавсі в буді для пса.
Приспів. (2х)
Учора Іван був як сокіл
І по всіх точках літав,
Нині йму крила відсохли,
За пляшку би душу продав.
Приспів.
Вчора Іван був Геракіл – (ого)
Дудлив усьо, шо горит,
Нині здоровлі до сраки,
З писка як з дупи смердит.
Приспів. (2х)
Учора сі чув як Рокфейлєр,
Хтів лімузин і літак, (так-так)
Нині такий, як ротвейлєр – (як пес)
Морда тупа як ходак
Приспів. (2х)
Йван нині як після родів –
Учора недоперепив,
Випив він більше, ніж годен,
Но але менше, ніж хтів.
Приспів. (2х)
Дуже гарно, Молодець!
Файно.Дякую!
Ставлю 5!
1.Плаче захмарене небо,
В роздумах клени сумні,
Нам зустрічатись не треба,
Стиха ти мовивив мені.
Пр-в:2 рази
Словом мене не пораниш,
Вірність свою збережу,
Хоч ти мене покидаєш,
Знай, що тебе я люблю.
Програш
2. Хай у полях громовиця,
Я не зламаюсь в журбі,
Часто мені будуть сниться
Очі твої чарівні.
Пр-в.П-ш
3. Справжнє то щастя кохати,
Раз його доля дає,
Як ти посмів розтоптати
Перше кохання моє.
Пр-в.П-ш
4. Більше побачень не буде,
Різні лежать нам путі.
Серце моє не полюбить
Більше нікого в житті.
Пр-в.П-ш
Дякую! Гарно, по весільному.
Файно !!!
Прекрасно!Хочеться співати під таку музику!!!!!!!!!!!!
Щиро дякуємо!!!
АНДРІЙ ПРОПИШИ БАРАБАНИ ЩОБ ЇХ БУЛО ЧУТИ Я ТОБІ ЗАПЛАЧУ ТІЛЬКИ НАПИШИ КУДИ ДЯКУЮ
- Прикольний текст - як варіант - Дякую !
весільний варіант цікавий.... але ж я виховувався і виростав на ...ліричній пісні...
ой! Як це давно було!!! Ямашка pss-680... до неї приклеїний баянчик(геркони міняв частенько..).. Весело було тоді!!!









Останні коментарі
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!