Народна
Ой у чистім полі
|
|
Опис:
Лежить без потреби. Може комусь пригодиться...
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- весільна
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Ансамбль
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Текст пісні:
В неті можна знайти
Коментарі:
Закинь плюс!!!
гарна робота
Плюса на жаль не маю...
Не погано 5+
Можливо хтось має такий сталь як у пісні "Їхали козаки полем""Фольк-music" - Випуск № 24 (27.02.09) https://www.youtube.com/watch?v=fJ4_LJowwzg. тут ссилка цієї пісні буду вдячна!
Дякую!!!
Ой у чистім полі, дуб на дуба звився
Мала мати сина поки не женився/2р.
А як оженився, взяв собі він жінку
Та й став забувати про рідну матінку/2р.
------------------
Ой сину мій сину, сину мій хороший
Скажи мені правду хто тобі дорожчий/2р.
Чи жінка, чи теща, чи рідная мати
Скажи мені правду, дуже хочу знати/2р.
--------------------
Жінка мені люба бо моя дружина
Теща мені люба бо жінку ростила/2р.
Мати рідна мати мусиш вибачати
А якщо не хочеш забирайся з хати/2р.
------------------
Ой у полі – полі мати жито жала
Син сказав дай Боже, мати промовчала/2р.
Ой у чистім полі, дуб на дуба звився
Мала мати сина поки не женився/2р.
Ой у полі полі, дуб на дуба звився/2 рази
Ой у полі полі, дуб на дуба звився
Мала мати сина поки не женився
А, як оженився взяв собі він жінку/2 рази
А, як оженився взяв собі він жінку
Почав забувати про рідну матінку
Сину мій ти сину, сину найрідніший/2рази
Сину мій ти сину, сину найрідніший
Скажи мені правду хто тобі миліший
Чи жінка чи теща, а чи рідна мати/2рази
Чи жінка чи теща, а чи рідна мати
Скажи мені правду бо я хочу знати
Жінка мені мила, бо моя дружина/2раз
Жінка мені мила, бо моя дружина
Теща мені мила бо дочку ростила
А ти рідна мати мусиш вибачати/2рази
А ти рідна мати мусиш вибачати
А якщо не хочеш забирайся з хати
Піду я до доньки, донька горе знає/2рази
Піду я до доньки, донька горе знає
Вона приголубить про все розпитає
Вийшов зять із хати з хмурими бровами/2 рази
Вийшов зять із хати з хмурими бровами
Забирайся тещо з своїми шмутками
Мінусовка написана гарно, але якби трохи прибрати звук робочого барабану (зовсім трошки), а так - класно.
Експрес ‒ Ой у полі, полі
Ой у полі, полі
Дуб на дуба звився,
Добрий був синочок
Доки не женився.
А як оженився
Та вже жінку має,
Він про свою маму
Більше не згадає.
– Сину, мій синочку,
Сину мій вірненький,
Скажи мені правду,
Хто тобі рідненький.
Чи жінка, чи теща,
Чи рідная мати,
Скажи мені правду,
Бо я хочу знати.
– Жінка мені, нене,
Бо моя дружина.
Теща мені рідна,
Бо її родила.
А ти, стара мати,
Мусиш пробачати.
Не хоч пробачати,
Можеш йти із хати.
Ой у полі, полі
Мати жито жала,
Син сказав: "Добридень"
Мати промовчала.
– Мати, моя мати,
Чи ти горда стала,
Я сказав: "Добридень",
А ти промовчала.
– Сину, мій синочку,
Я не горда стала,
Через дрібні сльози
Тебе не пізнала.
– Мати, моя мати,
Покинь жито жати,
Приходи до мене
Віку доживати.
Будеш, моя мати,
Жити у коморі,
Бо на кухні діти,
А жінка в покої.
– Прийшла я до сина,
Не застала вдома,
А моя невістка
Не сказала й слова.
Піду я до дочки,
Вона горе знає,
Дочка приголубить,
Про все розпитає...
Вийшов зять із хати,
Нахмурив бровами:
– Забирайся, тещо,
З своїми речами.
– Я вас годувала,
Як квочка курчата,
Нащо ж мені, діти,
Такая відплата.
Я вас годувала
По двоє, по троє.
Тепер нема місця
Для мене старої.
Дякую вам, діти,
Що ми ся зустріли,
Піду доживати
В домі пристарілих.
Я не хочу, діти,
Вашої зарплати,
Тільки пам'ятайте,
Що є у вас мати.
Класно!!!
Супер
Дякую гарний вальс!!! Всім удачі!!!
Дякую!
Щиро дякую!
будь ласка скиньте плюс slawik39@ukr.net щиро вдячний
Плюса не маю. При нагоді пропишу мелодію і закину.
На чому писано?
Yamaha S 910









Останні коментарі
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!
Howplay39: Дякую гарнесенько!
Павло Салганюк: Дякую!
RimskiyIvan: НЕЙМОВІРНО ЧУДОВО !! дЯКУЮ !!!
ангеліна гудько: Дякую, пане Олександре!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: В ПОНЕДІЛОК ТИ КАЗАЛА ПО БАРВІНОК У ВІВТОРОК ПОЦІЛУЄШ РАЗІВ СОРОК ТИ КАЗАЛА ТИ КАЗАЛА Я ПРИЙШОВ ТЕБЕ НЕМА ТИ ПІДМАНУЛА З РОЗУМУ ЗВЕЛА Я ПРИЙШОВ ТЕБЕ НЕМА ТИ ПІДМАНУЛА МЕНЕ ПІДВЕЛА Я ПРИЙШОВ ТЕБЕ НЕМА МОЛОДОГО З РОЗУМУ ЗВЕЛА ПРОГРАШ У СЕРЕДУ ТИ КАЗАЛА ПО ЧЕРЕДУ У ЧЕТВЕР МИ ПІДЕМ РАЗОМ НА КОНЦЕРТ ТИ КАЗАЛА ТИ КАЗАЛА Я ПРИЙШОВ ТЕБЕ НЕМА ТИ ПІДМАНУЛА З РОЗУМУ ЗВЕЛА Я ПРИЙШОВ ТЕБЕ НЕМА ТИ ПІДМАНУЛА МЕНЕ ПІДВЕЛА Я ПРИЙШОВ ТЕБЕ НЕМА МОЛОДОГО З РОЗУМУ ЗВЕЛА ПРОГРАШ ТИ КАЗАЛА ТИ КАЗАЛА Я ПРИЙШОВ ТЕБЕ НЕМА ТИ ПІДМАНУЛА З РОЗУМУ ЗВЕЛА Я ПРИЙШОВ ТЕБЕ НЕМА ТИ ПІДМАНУЛА МЕНЕ ПІДВЕЛА Я ПРИЙШОВ ТЕБЕ НЕМА МОЛОДОГО З РОЗУМУ ЗВЕЛА