Народна
Чому квіти не вянуть
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Принесу тобі квіти -
Загадаю бажання:
Не зів’януть за три дні -
Не зів’яне кохання.
А вони пелюстками
Сьомий день багряніють,
Наче сонце ласкаве
Мені серденько гріють.
ПРИСПІВ:
"Чого квіти не в’януть?" -
Я спитав тебе мила.
"Ой, не в’януть, не в’януть,
Бо ти так захотіла".
На даровані квіти
Загадала з любов’ю,
Не зів’януть за три дні -
Будем разом з тобою.
ПРОГРАШ.
То не проліски ранні,
І не айстри шовкові,
То горять полум'яно
Вічні квіти любові.
Принесу тобі квіти -
Загадаю бажання:
Не зів’януть за три дні -
Не зів’яне кохання..
ПРИСПІВ:
"Чого квіти не в’януть?" -
Я спитав тебе мила.
"Ой, не в’януть, не в’януть,
Бо ти так захотіла".
На даровані квіти
Загадала з любов’ю,
Не зів’януть за три дні -
Будем разом з тобою.
ПРОГРАШ.
Принесу тобі квіти -
Загадаю бажання:
Не зів’януть за три дні -
Не зів’яне кохання.
ПРИСПІВ:
"Чого квіти не в’януть?" -
Я спитав тебе мила.
"Ой, не в’януть, не в’януть,
Бо ти так захотіла".
На даровані квіти
Загадала з любов’ю,
Не зів’януть за три дні -
Будем разом з тобою.
ПРОГРАШ.
Плюсовий запис
Коментарі:
ПОВТОР...
дуже дякую приємна і чудова пісня !!!!
СПАСИБІ. ДУЖЕ ГАРНО.
Ну, можливо вона й стала народною, але слова Іллі Бердника, муз. Олександра Зуєва.
Дуже пополяризувала цю пісню наша П
олтавська група "Краяни"...
Гарно !!!!! Дякую
Можна зрозуміти такий жанр як: боса нова, повільна, блюз, балада, свінг і т.п. ... Но "Мєдляк" ??? Та саме смішніше що в колонці категорії жанр такий Є. Сміх тай годі)))
Файно!!!
гарно
Супер річ! молодець
Дякую !
Дякую !!!
Файна робота... дякую...
«Чому квіти не в'януть»
Принесу тобі квіти -
Загадаю бажання:
Не зів’януть за три дні -
Не зів’яне кохання.
А вони пелюстками
Сьомий день багряніють,
Наче сонце ласкаве
Мені серденько гріють.
ПРИСПІВ:
"Чого квіти не в’януть?" -
Я спитав тебе мила.
"Ой, не в’януть, не в’януть,
Бо ти так захотіла".
На даровані квіти
Загадала з любов’ю,
Не зів’януть за три дні -
Будем разом з тобою.
Програш
То не проліски ранні,
І не айстри шовкові,
То горять полум'яно
Вічні квіти любові.
Принесу тобі квіти -
Загадаю бажання:
Не зів’януть за три дні -
Не зів’яне кохання..
ПРИСПІВ: ПРОГРАШ ПРИСПІВ: ПРОГРАШ.
Кращого варіанту як цей не чув. Супер!
Гурт "Фест" робив
Дякую!









Останні коментарі
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!