Народна
А я чорнява
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
ВСТУП – 2 раза
Якби в лісі гриби не родили,
Якби дівки по них не ходили.
А я чорнява, молода кудрява,/
Цілу ніч не спала, /
З лісником гуляла./ 2 раза
Якби в лісі не цвіла калина,
Якби в батька не росла дівчина.
А я чорнява, молода кудрява,/
Цілу ніч не спала, /
З лісником гуляла./ 2 раза
ПРОГРАШ.
Якби дівки вечорами шили,
На вулицю гулять не ходили?
А я чорнява, молода кудрява,/
Цілу ніч не спала, /
З лісником гуляла./ 2 раза
Ой ви хлопці, не робіть мороки.
Є у мене хлопець синьоокий.
А я чорнява, молода кудрява,/
Цілу ніч не спала, /
З лісником гуляла./ 2 раза
ПРОГРАШ.
Якби в лісі гриби не родили,
Якби дівки по них не ходили.
А я чорнява, молода кудрява,/
Цілу ніч не спала, /
З лісником гуляла./ 2 раза
Якби в лісі не цвіла калина,
Якби в батька не росла дівчина.
А я чорнява, молода кудрява,/
Цілу ніч не спала, /
З лісником гуляла./ 2 раза
ПРОГРАШ.
Якби в лісі гриби не родили,
Якби дівки по них не ходили.
А я чорнява, молода кудрява,/
Цілу ніч не спала, /
З лісником гуляла./ 2 раза
Якби дівки вечорами шили,
На вулицю гулять не ходили?
А я чорнява, молода кудрява,/
Цілу ніч не спала, /
З лісником гуляла./ 2 раза
ПРОГРАШ.
Коментарі:
Щиро дякую!!!
Користуйтеся на здоровячко
Дякую! творчих успіхів!
Чудово дякую.Може кому знадобиться такий текст.
Якби в лісі гриби не родили, якби дівки гулять не ходили?
А я чорнява, молода кудрява,Цілу ніч не спала, з лісником гуляла -2
сразу
Якби в полі не цвіла калина, якби в батька не росла дівчина?
А я чорнява, молода кудрява, Цілу ніч не спала, з лісником гуляла-2
проигрыш-2
Якби дівки вечорами шили на вулицю гулять не ходили
А я чорнява, молода кудрява,Цілу ніч не спала, з лісником гуляла-2
сразу
З того часу не маю покою, бо за мною – хлопці чередою!
А я чорнява, молода кудрява,Цілу ніч не спала, з лісником гуляла-2
проигрыш-2
Ой ви хлопці, не робіть мороки – є у мене хлопець синьоокий
А я чорнява, молода кудрява,Цілу ніч не спала, з лісником гуляла-2
сразу
Колоситься зелена пшениця, ой вжеж гарна дівка - молодиця.
А я чорнява, молода кудрява, Цілу ніч не спала, з лісником гуляла
проигриш-2
Вже зібрали золоту пшеницю, у родинах знову засвадьбиться.
А я чорнява, молода кудрява, Цілу ніч не спала, з лісником гуляла.
СРАЗУ
Якби в лісі гриби не родили, якби дівки гулять не ходили?
А я чорнява, молода кудрява,Цілу ніч не спала, з лісником гуляла -2
Проигр
Дякую!
Дякую!
Дякую!!!
дякую.
Дякую!!! КЛАС!!!
АБО КНИЖНИЧКА АБО ГУРТ СУСІДИ .
Дякую









Останні коментарі
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!