Народна
вийди вийди сонечко
|
|
Опис:
Пісні та група молоді, але успішні, через рік їх почує цілий світ, композитором пісень є Іван Мадяр, аранжування партій - кожин учасник сам прописує власну партію.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- сучасна молодіжна пісня
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Дует
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Аматорська
Текст пісні:
Гаряче літо тай настало
Нарас всім тепліше стало
Всі рубатя познимали
Діти пісню заспівали
Пр: Вийди вийди сонечко
На дідово полечко
На бабене зілячко
На наше подвірячко
Там вони граються
Тебе дожидаються
Там вони граються
Тебе дожидаються
Давайте разом танцювати
Дитячу пісеньку співати
На рахунок 1 2 3
Всі дружньо скачем до гори
Приспів:
Дитяча пісенька простенька
Давай мала двіжуй з легенька
бо ниськ в нас буде забава
давай давай двіжуй до рана
Присчпів:
Давайте дружньо рахувати
Дитячу пісеньку співати
рас два три чотири пять
Вийшов зайчик погулять
Приспів:
Плюсовий запис
Звантажити аудіо (+)
Коментарі:
Успішні через рік в нашій країні(а з таким вокалом)-це повна ж...а.Не робіть собі ілюзій.
ДЯКУЮ!









Останні коментарі
Вася: Дякую
ruslan_mamedovv65: Дякую!+5
Romaste: Щиро дякую!
Slavik: ЯКБИ БУЛА ТАКА ЛАСКА ТРОШКИ ЗМІНИТИ САНЯ Я БИ ДУЖЕ ТІШИВСЯ І ДУМАЮ НЕ ТІЛЬКИ Я. ЩЕ КОЛИСЬ ГРАЛИ НА ЖИВО СТАРАЛИСЬ КОПІЮВАТИ ЗАРАЗ ВСЕ ІНАКШЕ Є ВИБІР.
Slavik: ДАВНО ХОТІВ ПРОСИТИ САНЮ НЕСТЕРА ЗРОБИТИ КАВЕР НА СТОЖАРИ ВСЕ ГАРНО АЛЕ САКС ТРОХИ МІШАЄ АЛЕ ДЯКУЮ
Павло Салганюк: Дякую!
RimskiyIvan: ЧУДОВА КОМПОЗИЦІЯ ! ДЯКУЮ!!!
OksiShu: ДОБРОГО ДНЯ, ПІДКАЖІТЬ ЧИ МОЖНА ПОЧУТИ ВИКОНАННЯ?
Peet Калуцький: Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.Неякісна задавка.
olegantonenko: ДЯКУЮ!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
vladsavramuz: Дякую!
vladsavramuz: Дуже гарна робота!
RimskiyIvan: ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
Eugene27: Дякую!!!!
Eugene27: Дякую!!!
Eugene27: Дякую!!!
mazuryk: Дякую!
altair : сакс у заспіві мішає співати, і взагалі таке враження це інструменталка (перебор із саксом)
Jordzh: Липнева ніч накрила все село Колгоспники всі геть позасинали Заснув у своїй буді пес Рябко Колише вітер прапор на сільраді А через наш паркан, лізе якась сволоч Хто це мамо, мамо, хто це?! Наркомани на городі Наркомани на городі Наркомани на городі Ріжуть маковиня Наркомани на городі Наркомани на городі Наркомани на городі Ріжуть маковиня В лівій руці він тримає ножа Суне під серце, , зроби тільки крок Ріже сволота маківку жилєтков В шприц набирає сок А потім він прийде до лісу Ватру розпалить, отраву зварить Натєгне на голову мішок с целофану Ляже і заторчить Наркомани на городі Наркомани на городі Наркомани на городі Ріжуть маковиня Наркомани на городі Наркомани на городі Наркомани на городі Ріжуть маковиня В школі вчителька казала Жи б ви всі запам'ятали Як побачиш наркомана То бий його як таракана Гей, Стефо, буди чоловіка Гей, баба Рузя, біжи до голови Гей, сусіди, беріть сокири в руку Від людського гніву наркоманам не втекти Наркомани на городі Наркомани на городі Наркомани на городі Ріжуть маковиня Наркомани на городі Наркомани на городі Наркомани на городі Ріжуть маковиня
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
olegantonenko: ДЯКУЮ!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Romaste: Дякую!
Павло Салганюк: Дякую!