Народна
ВИНОГРАД (полька).mp3 сосновий м.
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Коментарі:
хто знає - добавте текст. Знайшов мідяшку, чуть переробив звучання, а що за пісня повірте не знаю.
Виноград
1. Мене мама в сад послала,
Щоб я виноград нарвала.
А я виноград не рвала,
З милим я всю ніч стояла. 2 р.
2. Ми на лавочці сиділи,
Цілуватись ми хотіли.
Ой, як нам приємно було,
Я про виноград забула. 2 р.
Програш.
3. Я була така серйозна
І сказала, що не можна.
Ой, як нам приємно було,
Я про виноград забула. 2 р.
4. Я всю ніч стояла з любим,
Все у нас з коханим було.
Мене мама в сад послала,
Щоб я виноград нарвала. 2 р.
Програш.
5. А я неньки не боюся,
З ким я хочу з тим сміюся.
Лиш чикаю щоби мама
Рвати виноград послала. 2 р.
Перший куплет.
Дякую!
Дякую!
Ще би якусь плюсовочку. А ну в кого є?
Подивіться гурт "Експрес", "Виноград". Трошки не так, але заспів схожий.
"А я знаю цьоцю Гєню" зараз зроблю нарізку в(МІ М), щоб вкласти усі слова, і закину на сайт!
Саша К, пiсня народна, i мае право змiнювати i мелодiю i гармонiю. I знову, йоли-пали рiвняетесь на той штопаний Експрес. Не вже це iдеал ? Чи ви так любите опускати себе нище плiнтуса ??? На колiна ставайте перед ним, молiться, бо то ж Експрес !!! ))) ...нема просто слiв....!!!
Дякую.
Шановний пане Вадим Тулейбич, наскільки я зрозумів, Микола Сосновий не чув цю пісню в оригіналі, тому я підказав йому, де можна послухати щось схоже. А щодо Експреса - я, здається нікому не вказував на нього рівнятись. А Ваш вислів "нижче плінтуса" вказує на Ваше виховання...
Та що ви кажете про мое виховання!!!! Це народна пiсня, шановний !!!!!! Про який оригiнал йде мова??? Ви вiдки знаете як звучить оригiнал, чи навiть той самий Експрес вiдки знае ??? От Експрес знае гармонiю а пан Сосновий нi!!! Ви просто клоун та таке враження, що ви впали з дуба на кактус. Та любу народну пicню в ваших сусiднiх селах по рiзному спiвають!!! Чи ви в кожне село забiгаете та крутите Експрес народу вказуючи, як мае звучати дана пiсня )))????????? Ха- ха_ха. Ви мене розсмiшили...
Здається, про оригінал не було й мови, тим паче про гармонію, я просто підказав Миколі Сосновому, де є схожа пісня. А ще Ви знаєте, дурню сміятись - що з гори котитись
Читай пост вище, бо ти ще й не памятаеш про що пишеш. Про гору чув, тiльки здаеться що ти вже зкотився з неi.
А я з Вами, здається, свиней не пас
Менi все рiвно!
Хлопці, ви можете в приваті з’ясовувати, хто з вас смішніший?
Як я зрозумів, Саша дав пораду Миколі Сосновому, а яким боком приліпився Вадим Тулейбич зі своїми коментарями???!!!
Спасибі за мінус! Здається такий варіант уже є на сайті, тільки з беками.
Просто пан тулейбевич - хам..
Так, все вiрно ! Бо коли кажеш правду- то зразу автоматично стаеш хамом. Саша, нiякий я не хам, я звичайна та проста людина. А що про мене тут думають- це право кожного з Вас.
Пане Вадиме, прошу мене вибачити, написав не подумавши. Давайте закінчимо цей нікому не потрібний монолог









Останні коментарі
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!