Народна
САМ Я ПЬЮ САМ Я І ГУЛЯЮ (-).понижена на 1.5 тона
|
|
Опис:
Опустив тональність на 1.5 тона для тих в кого забухала солістка. Якщо не підходить-видаліть.текст в тегах.....
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- народна
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Аматорська , Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Текст пісні:
.Ой,же пив я в понеділок,
Пропив я весь присілок сам я.
Сам п'ю, сам я наливаю, сам собі я стелю, сам я і лягаю сам я,
Сам п'ю, сам я і наливаю, сам я собі стелю, сам я і лягаю сам я.
2.Ой же пив я у вівторок,
Тай пропив десь баксів сорок сам я.
Сам п'ю, сам я наливаю, сам собі я стелю, сам спати лягаю сам я
Сам п'ю, сам і наливаю, сам собі я стелю, сам спати лягаю сам я
Модул. прогр.
3.Ой,же пив я у середу,
Тай пропив я всю череду сам я.
Сам п'ю, сам я наливаю, сам собі я стелю, сам спати лягаю сам я,
Сам п'ю, сам я наливаю, сам собі я стелю, сам спати лягаю сам я.
4.Ой, же пив я у четвер,
Затямив я до тепер сам я.
Сам п'ю, сам наливаю, сам собі я стелю, сам спати лягаю сам я,
Сам п'ю, сам я наливаю, сам собі я стелю, сам я і лягаю сам я.
Модул. прогр.
5.Ой,же пив я у п'ятницю,
Лиш холодную водицю. сам я
Сам п'ю, сам і наливаю, сам собі я стелю, сам я і лягаю сам я,
Сам п'ю, сам і наливаю, сам собі я стелю, сам я і лягаю сам я.
6.А в суботу як в суботу,
Люди на весілля, а я на роботу сам я.
Сам п'ю, сам і наливаю, сам я собі стелю, сам я і лягаю сам я,
Сам п'ю, сам і наливаю, сам собі я стелю, сам я і лягаю сам я.
Прогр.
7.Ой, же пив я у неділю,
Пропив я тай всю свою надію сам я.
Сам п'ю, сам я наливаю, сам собі я стелю, сам я і лягаю сам я,
Сам п'ю, сам я наливаю, сам собі я стелю, сам я і лягаю сам я.
Прогр.
кода.
Коментарі:
Дякую!
Файно Дєкую!!! Буває, що і солістка бухає)))
Буває, але буває що засильно і не в змозі приїхати на забаву! А пісню замовлять.
Боже, Боже, до чого Ви всі там котитесь!!!!!! Реально мені вас жаль.
В Європу хочуть!!!!! Ну клоуни )))))))))
Мені теж.
ну на рахунок В Європу хочуть!!!!! Ну клоуни )))))))))
це справа особисто кожного... хто хоче а кому вона і зовсім непотрібна.
лайк!









Останні коментарі
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!
Howplay39: Дякую гарнесенько!
Павло Салганюк: Дякую!
RimskiyIvan: НЕЙМОВІРНО ЧУДОВО !! дЯКУЮ !!!
ангеліна гудько: Дякую, пане Олександре!
muroslav_lax29: Дякую!