Народна
НІЧ ЯКА МІСЯЧНА -44
|
|
Опис:
'Майстер-запис'.'Serge_Studio'.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
НIЧ ЯКА, ГОСПОДИ
МІСЯЧНА, ЗОРЯНА
ВИДНО, ХОЧ ГОЛКИ ЗБИРАЙ
--
ВИЙДИ, КОХАНАЯ
ПРАЦЕЮ ЗМОРЕНА
ХОЧ НА ХВИЛИНОЧКУ В ГАЙ
----------------------
СЯДЕМО ВКУПОЧЦI
ТУТ ПIД КАЛИНОЮ
I НАД ПАНАМИ Я ПАН
--
ГЛЯНЬ, МОЯ РИБОНЬКО
СРIБНОЮ ХВИЛЕЮ
СТЕЛЕТЬСЯ ПОЛЕМ ТУМАН
---------------------
ТИ НЕ ЛЯКАЙСЯ
ЩО НIЖЕНЬКИ БОСIЇ
ВМОЧИШ В ХОЛОДНУ РОСУ
--
Я ТЕБЕ, ВIРНАЯ
АЖ ДО ХАТИНОНЬКИ
САМ НА РУКАХ ОДНЕСУ
------------------
ТИ НЕ ЛЯКАЙСЯ
ЩО ЗМЕРЗНЕШ, ЛЕБЕДОНЬКО
ТЕПЛО — НI ВIТРУ, НI ХМАР
--
Я ПРИГОРНУ ТЕБЕ
ДО СВОГО СЕРДЕНЬКА
А ВОНО ПАЛКЕ, ЯК ЖАР
= = =
Коментарі:
Гарно. Але на жаль слова знову не повністю. Чому пісню всі обрізають?
Ніч яка місячна зоряна, ясная
Видно, хоч голки збирай,
Вийди, коханая, працею зморена, | (2)
Хоч на хвилиноньку в гай! |
Сядем укупочці тут під калиною,
І над панами я пан!
Глянь, моя рибонько, - срібною хвилею |
Стелиться в полі туман. | (2)
програш
Гай чарiвний, нiби променем всипаний,
Чи загадався, чи спить:
Ген на стрункiй та високiй осичинi |
Листя пестливо тремтить. | (2)
Небо глибоке засіяне зорями, —
Що то за Божа краса!
Перлами ясними попід тополями |
Грає краплиста роса. | (2)
програш
Ти не лякайся, що ніженьки босії**
Вмочиш в холодну росу:
Я тебе, вірная, аж до хатиноньки |
Сам на руках однесу. | (2)
Ти не лякайся, що змерзнеш, лебедонько,
Тепло - ні вітру, ні хмар...
Я пригорну тебе до свого серденька, |
А воно палке, як жар. | (2)
програш
Ти не лякайся, що можуть підслухати
Тиху розмову твою,
Нічка поклала всіх, соном окутала, |
Ані шелесне в гаю. | (2)
кінець
Сплять вороги твої знуджені працею,
Нас не сполоха їх сміх.
Чи ж нам обкраденим долею нашею |
Й хвиля кохання за гріх? | (2)
Ну, можливо, щоб не говорити про сумне, два останніх можна викинути.
Дякую!
За радянських часів спаскудили перший рядок цієї прекрасної пісні: Ніч яка місячна зоряна, ясная ??
Видно, хоч голки збирай,
Вийди, коханая, працею зморена,
Хоч на хвилиноньку в гай! І у всіх збірниках друкували цей текст.У оригіналі від Старицького такі слова: Ніч яка,Господи,місячна ,зоряна, Видно ,хоч голки збирай. Вийди, коханая,працею зморена Хоч на хвилиноньку в гай! Як красиво,співуче підібрані слова у пісні! Треба відходити від радянських грубих переробок і відновлювати,колеги музиканти,оригінал.
'kuzmych56'
Дякую за Поправку!
Виправив.
Дякую за роботу!
нащо там балалайка?
Трек від адекватного росіянина, для якого українці брати... Поважаю Сергія...









Останні коментарі
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!