Народна
Ніч темна ніч
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
Ніч, темна ніч,
Навіщо ти забрала в мене крила?
Ніч, темна ніч,
Скажи мені, де ходить моя мила.
Приспів:
Чуєш, тебе я люблю
Дай мені руку свою
І стукіт серця мого ти послухай.
Чуєш , тебе я зову,
Поглянь на рану мою.
Як мені важко тебе забути
Ти, тільки ти.
Яке для мене вірне твоє слово.
Ти, тільки ти,
Послухай стукіт серця загадковий.
Приспів.
Ти, тільки ти,
Була одна навік моїм коханням.
Ти, тільки ти,
Будила мене звечора і зрання.
Поділитись сторінкою:
А чому не конвертнути в нормальний формат???
Перший куплет, колись, тому 40 років, був такий: Ти , тільки ти, одна була любов в моїм коханні, ти, тільки ти, тепер в моєму вічному стражданні...Другий,-ніч темна ніч..... Третій...то що написано вище.
romashko:
те що краще завжди можна зробити гіршим... нормальний формат для мене саме цей :)
На майбутнє, завантажуйте в МП3 сервер не гумовий!
Богдан Іванишин та я хотів як краще тільки думаю що певно адміністратори мали б дати мені зауваження якщо справді тут не можна ВАВ формат.. але дякую що переживаєте ..і не байдужі
Дякую ,саме цей формат кращий!
Дякую









Останні коментарі
Romaste: Дякую!
lyonya55: Дякую!
lescador: Класно,бомба
lescador: Молодець
Lewik: Дякую!!!
Вячеслав Сумішевський: Тихо моя душа кохання зустрічає, Де ж я тоді була, коли все розквітає? Я вже не та, а може я ще та... Він все моє життя не розбере на атоми, Я його ім'я вже зустрічала та ні... Мені з ним так як ні з ким... Приспів: Бо серце між землею і хмарами, А серце між обманом і правдами... Тільки ти, тільки ми Змиримось з нашими шрамами... Ми будем між землею і хмарами, Ми будем між обманом і правдами, Поки біль тихо спить, Ми будем самими-самими... Хто вибирає нас і хто стирає пам'ять, Ти ж бачиш чи не так, Що серце ще не камінь, Але про те ні разу не жалій... Між різних тисяч "не" Я вибираю "наливай", Хай гірке-міцне, але очей не ховай, Якщо ми тут, то давай! Приспів.
Юрій Андрієць: Дякую.
Олександр Головко: ЩИРА ПОДЯКА.
Юрій Андрієць: Дякую.
Юрій Андрієць: Дякую.
Юрій Андрієць: Дякую.Класно.
olegantonenko: Дякую!
luizalogkina: Дякую !!!
Вася: дякую !
Micola65: ДЯКУЮ,
GENACHAPOVSKIY: Щиро дякую..
vitalikKrat: Сонце сідало за обрій, І день згас за вікном... Спогади линуть ніжно У той літній вечір, Вітер приносить квіти, Що не цвіли вже давно, І кожен подих там, Де серце б'ється... Приспів: Згадаю це літо, В моїх косах квіти, Цілуєш ти мене!.. Як пахне кохання, Від рання до рання Ця ніч хай не мине!.. Всі зорі у небі Були лиш для тебе!.. Для тебе я живу!.. Для нас з тобою Був цей літній вечір!.. Руки тремтіли від щастя, Світ зникав поміж фраз... Мов у кіно, ти і я Під зорями неба... Час добігав до прощання, Ти мені обіцяв, Шо цей вечір Буде не востаннє! Приспів.
GENACHAPOVSKIY: Щиро дякую.
барта osp: ДЯКУЮ!!!
Павло Салганюк: Дякую велике! Класно!
GENACHAPOVSKIY: Щиро дякую.
Alexs2: дві восмеркі пластік т.0633236866
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !
yourchattygirl3: Дякую!!!
Павло Салганюк: Дякую!
Belelya: Красно Дякую!!!
Gubriy: Дякую!!!!!!!!
Саня Нестер: 555+
mazuryk: Дякую!!!