Народна
Волиняночка
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Народна пісня
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
- Належить до жанрів:
- Мастер.
Текст пісні:
Чи є в світі де Дівчина, як та Ганночка, -
Кароока, Чорноброва Волиняночка,
Волиняночка, Волиняночка, |
Кароока Волиняночка. | (2)
В Неї Коси, як Покоси, простелилися,
А у Косах Білі Стрічки розпустилися,
Розпустилися, розпустилися, |
Білі Стрічки розпустилися. | (2)
Розвивається на Вітрі та й Хустиночка,
Ой, хороша із Ганнусі буде Жіночка,
Буде Жіночка, буде Жіночка, |
Із Ганнусі буде Жіночка. | (2)
Усі Хлопці до Ганнусі залицяються,
Ще й жонаті на Ганнусю задивляються,
Задивляються, задивляються, |
На Ганнусю задивляються. | (2)
Та із Нею, на Роботі загорілою,
Навіть Поле розмовляє, наче з Милою,
Наче з Милою, наче з Милою, |
Розмовляє, наче з Милою. | (2)
І моргає Ясний Місяць над Дібровою;
Прилітай, я буду ждати, Чорнобровая,
Чорнобровая, Чорнобровая, |
Буду ждати, Чорнобровая! | (2)
Коментарі:
Це просто супер, чому ніхто не коментує? ДЯКУЮ!
Скачують,а просте дякую важко написати.
Бо на цьому сайті більша половина халявщиків і, які за замовлення деруть останню шкуру і, ще кричать, що ми за мінусовки платимо великі гроші тому і така то така ціна а в по факту всі мінуса халявні з відси! І так, як ви кажете хоч би подякували людині чи то за його працю чи нехай буде робота другої людини але ПОДЯКУЙ ХОЧ ХАЛЯВЩИКУ! Богдан Іванишин вибачаюсь можете і забанити за образу бо я вже таких "музик" мебельщиків бачив на забавах був присутній, ще перед війною!
Я за те дякую не раз тут писав але побачив, що марна справа та перестав витрачати на халявщиків свій час, але випадково потрапив на ці коментарі і підтримую Вас Друзі!
Дякую друзі за небайдужість. Переоги нам усім!!! А вам творчої вдачі і натхнення!
Щиро дякую !
ДЯКУЮ!
Дякую!
BEDRYK IGOR : Дякую за Вашу уважність,я з Вами повністю згодний! В принципі, я через це просто перестав викладати безкоштовні мінусовки, на будь-яку платформу, люди не благодарні. Музиканти справжні майже закінчилися, залишилися неблагодарні караочники! Дякую ще раз за Вашу позицію!
APE100: Дякую Вам за гарну роботу!
Дякую. Співайте на здоров'я.
Щиро дякую!









Останні коментарі
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!