Народна
Попурі
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
І ще одна... Дякую!
Це Попурі-Горицвіт
Між берегами. (прогр) 0.0-0.30
Далечінь мов мої роки, проплива Дністер широкий
Пропливає не вертає, часу ні на мить
Не біжи тобі гукаю най ще трохи заспіваю
Про твою красу безкраю що у даль біжить
Береги вербове гілля і між них через поділля
Все біжить, біжить до моря та стрімка вода
Ну почекай най я прилину тай зайду у воду зимну
Пісню зачерпну з води цілющого Дністра
Приспів:-2р
Вдаль між берегами крізь літа
Все біжить, біжить Дністра вода
Не спинить ріки, як мої роки
Що через поділля лине піснею завжди
---------------------------------------------------------------------------------------------------
А я собі заспіваю (пр-ш) 1.48-2.09
Лунай понад лугами пісне моя,
лети мов білий пух де ген тополя.
Лети коли на серці мені тужно,
коли вітри у груди бють потужно.
Коли дощем у вікна сумом льє,
мов джерело життя по волі бє
пр-в.
А Я СОБІ ТИХО ЗАСПІВАЮ,
ПРО ТЕБЕ НЕ ЗРІВНЯНИЙ РІДНИЙ КРАЮ.
ПРО ГОРИ ПРО ПОЛЯ І БИСТРІ РІКИ,
ПРО РІДНУ ХАТУ ДЕ ЗРОСТАЛИ ДІТЬМИ.
ПРО ТЕ ПОДВІРЯ ДЕ ГОРІХ ГОЙДАЄ,
ДЕ РІДНА МАТИ ВСЕ МЕНЕ ЧЕКАЄ.\
--------------------------------------------------
Дароване намисто (пр-ш) 3.09-3.27.
Біля подвір'я твого
Старенька криниця стоїть
І кажуть люди давно:
Диво над ній майорить.
Я підійду, подивлюсь,
Зірку побачу на дні
Та не збагну, бо чомусь
Тебе нагадала мені.
Приспів:
Набери із криниці води кохана набери,
Не зрони дароване намисто мила, не зрони,
Там зоря, у криниці на дні
Побачиш зазирни, що мене причарувала
До тебе люба назавжди!
-----------------------------------------------------------------
Акація (пр-ш) 4.38-4.53
Червень поволі гойда, ранні акацій сни
Там я признався тобі, що покохав назавжди.
Солодко медом цвіла пишна акація біла,
Тільки не знала вона, з іншим заручена мила.
Приспів: 2р.
Мов наречена розцвіла акація,
Медовим цвітом напоїла сни.
До неї я спішу і на побачення,
Щоб запитати, де тебе знайти.
-----------------------------------------------------
Пшениця колоситься (пр-ш) 5.54-6.25
На полі килимом лежить доспіле жито
Купається вечірняя роса
Тебе немає та минає літо
Дозріла сонцем нива золота
Згадалось як гуляли до світанку
І вітер нам наспівував пісень
При зорях ми давали обіцянку
І зустрічали кожен новий день
Приспів: 2р
А в полі хвилею пшениця так колоситься
А моє серденько до твого серця проситься
Тріпоче жайвір і взліта твоєю звісткою
Я за тобою полечу і стану піснею
---------------------------------------------------------
Вишня (Пр-ш) 7.27-7.29
Мріяли співали і вірно кохали
Шепотіли віти вірності слова
У вечірнім небі зорі догорали\2р.
У нашому серці юність пропливла\
Пр-ш.
Золотом осіннім листя опадає
І кружляє тихо у твоїм саду
Заплакали вишні осінь вже минає\2р.
По знайомій стежці до милої йду\
Пр-ш. Кода.









Останні коментарі
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++