Народна
Танець маленьких каченят
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
гм... а яке відношення має цей танець до українських мінусовок?
Я теж про це думав, може є українські слова? Якщо ні, то доведеться видалити...
може внести під буквою Т - в ТАНЦІ - і нехай буде, може комусь пригодиться... туди ж пропоную закинути 7-40 і інші ТАНЦІ НАРОДІВ СВІТУ............
на всіх забавах весіллях бенкетах мелодія качат повинні звучати клас супер
Да , ця мелодія використовується часто , тільки бажано попадати по нотах,і тут темп для бройлерних каченят...
Я приєднуюсь до коментару "Ігор Гурт "Реми" танець дуже потрібний,тим більше що це інструменталка ,він буде виконуватись на весіллях і т.п,але є кращі варіанти.
Підтримую, пропоную віднести до українські ПІСНІ ДЛЯ ДІТЕЙ, дітей на забаві багато і батькам приємно дивитись як вони з молодими танцюють. Переважно йдуть каченята (хоча каченята танцюють не тільки діти), хороводи і диско.
Дивіться нашу мінусовку, а слова можна і написати, ми ж музиканти.
Вадим Свінціцький супер комент))))))))))))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Український текст http://milalyuda.hiblogger.net/1031118.html
куплет
Я веселе каченя,
Бо танцюю я щодня
І співаю я щодня:
"Кря-кря, кря-кря!"
Подивіться бегемот,
Величезний бегемот
Дуже розкриває рот:
"Кря-кря, кря-кря"
Приспів:
Радісно навколо,
Безтурботно нам.
Йди до нас у коло
І стань маленьким
Ти каченям!
ІІ куплет
Слід за мною, раз-два-три.
Мій танок ти повтори,
Усі рухи повтори,
Ось так, ось так.
І гойдається трава,
Нашу пісеньку співа,
Дуже весело співа:
"Кря-кря, кря-кря"
Приспів:
Радісно навколо,
Безтурботно нам.
Йди до нас у коло
І стань маленьким
Ти каченям!
прекрасно виконаний танець(не в обіду до самозакоханих ....індиків)
ДЯКУЮ !!!!!!!!!!
дякую саме за ЦЮ мінусовку, ми в діаспорі з діточками не можемо українською швидше співати..тому це те шо треба !!!!якшо не на весілля
Нормальна мінусовка якщо співати, а не танцювати. Діти вивчають цю пісню в школі в 5-му класі, хоча це є французька народна пісня.
Щиро вдячна за мінусовку, саме те що потрібно У програму музичного мистецтва для 5-го класу внесли пісню в розділ народні танці, і діти більше її співатимуть, ніж танцюватимуть. творчого натхнення оранжувальнику!!!
Щиро дякую за мінусовку! Цей твір внесли до програми з мистецтва в другому класі НУШ. Я ще й працюю з дітками із затримкою психічного розвитку. Дуже часто їм і слова складно вимовляти, не те що співати в швидкому темпі. Все приходиться адаптувати під їх потреби.









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!