Наталія Сідлярчук
Додому
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Жіноча
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Задавка.
Плюсовий запис
Коментарі:
Дякую,Романе, чудова пісня.Якщо у вас текст десь під боком , то киньте будьласка сюди - Дякую наперед.
На жаль, Володимире, не маю.
Дякую!!!
Додому
Знову день новий з нічного сну воскрес
І сонце хліба ділить за столом родина
З усіх на світі міст, доріг, адрес
Найкраще де любов, любов тепло і батьківщина
Приспів-2р.
Додому, додому вертайсь скоріш додому
Тобі на зустріч вишні зацвіли
Додому, додому де все просте й знайоме
Найкраще вдома, де б ми не були
Тут все привітне, чисте і святе
Обійми і вогонь сердець знімають втому
Не слава, гроші, а важливо де
Щоб повертався знов, знов кожен з нас завжди додому
Приспів-2р. Програш: Приспів-2р.
Додому
Знову день новий з нічного сну воскрес
І сонце хліба ділить за столом родина
З усіх на світі міст, доріг, адрес
Найкраще де любов, любов тепло і батьківщина
Приспів-2р.
Додому, додому вертайсь скоріш додому
Тобі на зустріч вишні зацвіли
Додому, додому де все просте й знайоме
Найкраще вдома, де б ми не були
Тут все привітне, чисте і святе
Обійми і вогонь сердець знімають втому
Не слава, гроші, а важливо де
Щоб повертався знов, знов кожен з нас завжди додому
Приспів-2р. Програш: Приспів-2р.
Додому
Знову день новий з нічного сну воскрес
І сонце хліба ділить за столом родина
З усіх на світі міст, доріг, адрес
Найкраще де любов, любов тепло і батьківщина
Приспів-2р.
Додому, додому вертайсь скоріш додому
Тобі на зустріч вишні зацвіли
Додому, додому де все просте й знайоме
Найкраще вдома, де б ми не були
Тут все привітне, чисте і святе
Обійми і вогонь сердець знімають втому
Не слава, гроші, а важливо де
Щоб повертався знов, знов кожен з нас завжди додому
Приспів-2р. Програш: Приспів-2р.
Додому
Знову день новий з нічного сну воскрес
І сонце хліба ділить за столом родина
З усіх на світі міст, доріг, адрес
Найкраще де любов, любов тепло і батьківщина
Приспів-2р.
Додому, додому вертайсь скоріш додому
Тобі на зустріч вишні зацвіли
Додому, додому де все просте й знайоме
Найкраще вдома, де б ми не були
Тут все привітне, чисте і святе
Обійми і вогонь сердець знімають втому
Не слава, гроші, а важливо де
Щоб повертався знов, знов кожен з нас завжди додому
Приспів-2р. Програш: Приспів-2р.
Хто підкаже як видалити лишній текст?
Тільки модератори зможуть те зробити.
дякую
Вкажіть, будь ласка, авторів пісні
Муз. та аранж.Володимира Будейчука, сл.Ірини Зінковської
Вступ: програш муз. – 1 р.
Знову день новий з нічного сну воскрес
І сонце хліба ділить за столом родина
З усіх на світі міст, доріг, адрес
Найкраще де любов, любов тепло і Батьківщина
Приспів-2р.
Додому, додому вертайсь скоріш додому
Тобі на зустріч вишні зацвіли
Додому, додому де все просте й знайоме
Найкраще вдома, де б ми не були
Тут все привітне, чисте і святе
Обійми і вогонь сердець знімають втому
Не слава, гроші, а важливо де
Щоб повертався знов, знов кожен з нас завжди додому
Приспів-2р.- програш муз. - приспів-2р.
Дякую !!!
Дякую
Хорошо!!!









Останні коментарі
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!