Невідомий виконавець
ПОЛЬКА - ОЖЕНЮСЬ (інстр.)
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
а слова можна???
ПОЛЬКА інструментальна !!!
Якщо інструментальна, то після назви треба писати так: (інст)
Я,думаю це й так зрозуміло.
Полька вже є на сайті!
полька-супер
мені сподобалась полька !!!!
Fm-Зручна тональність для духовиків,дякую за польку!!!
киньте слова, будь-ласка...
акуратно так і не загружено надмір інсрументами. Так тримати!!!!!!!
чудовенько!
Годі вже гуляти досить волочитись,
На гарній дівчині хочу оженитись
Приспів:
Оженитись оженитись
Дівка чорно-брова полюби, полюби
Хлопця молодого
Полюби, полюби
Хлопця молодого
Прощавайте хлопці бувайте дівчата
До своїй голубки засилаю сватів
Приспів:
Моя гарна любка на мене чекала
Рушничок біленький мені подавала
Хлопець я добрячий будем добре жити
Буду я до віку ой тебе любити
Приспів:
Ми з милою в парі цілу ніч ходили
На стежку доріжку цілу ніч світили
Приспів:
На вулиці скрипка тай весело грає
А моє серденько так тебе кохає
Годі вже гуляти досить волочитись,
На гарній дівчині хочу оженитись
Приспів:
Оженитись оженитись
Дівка чорно-брова полюби, полюби
Хлопця молодого
Полюби, полюби
Хлопця молодого
Прощавайте хлопці бувайте дівчата
До своїй голубки засилаю сватів
Приспів:
Моя гарна любка на мене чекала
Рушничок біленький мені подавала
Хлопець я добрячий будем добре жити
Буду я до віку ой тебе любити
Приспів:
Ми з милою в парі цілу ніч ходили
На стежку доріжку цілу ніч світили
Приспів:
На вулиці скрипка тай весело грає
Годі вже гуляти досить волочитись,
На гарній дівчині хочу оженитись
Приспів:
Оженитись оженитись
Дівка чорно-брова полюби, полюби
Хлопця молодого
Полюби, полюби
Хлопця молодого
Прощавайте хлопці бувайте дівчата
До своїй голубки засилаю сватів
Приспів:
Моя гарна любка на мене чекала
Рушничок біленький мені подавала
Хлопець я добрячий будем добре жити
Буду я до віку ой тебе любити
Приспів:
Ми з милою в парі цілу ніч ходили
На стежку доріжку цілу ніч світили
Приспів:
На вулиці скрипка тай весело грає
А моє серденько так тебе кохає
Приспів:
супер









Останні коментарі
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!
Howplay39: Дякую гарнесенько!
Павло Салганюк: Дякую!
RimskiyIvan: НЕЙМОВІРНО ЧУДОВО !! дЯКУЮ !!!
ангеліна гудько: Дякую, пане Олександре!
muroslav_lax29: Дякую!