Невідомий виконавець
Попурі
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Ансамбль
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Попурі
Пр-ш
Коло млина, коло броду,
Там дівчина брала воду,
А в руках несла відерце,
Дай напитись, моє серце, 2р
Ла –ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла
Пр-ш
Ой на горі два дубки
Схилилися до купки
Вітер дуба хитає
Козак дівку питає
Ой дівчино чия ти
Чи ти вийдеш гуляти.
Пр-ш
На городі чорна редька, чорна редька, чорна редька,
Любить мене мамо Петька
Ой як любить, мамо,Петька
Ой, мамо, що буде Як він мене не візьме,
Як він мене не візьме Ой що буде!
Ой, мамо, що буде Як він мене не візьме,
Як він мене не візьме Ой! Ой! Ой!
На городі огірочки, огірочки, огірочки
Гарні будуть сини й дочки
Сини й дочки гарні будуть
Ой, мамо, що буде Як він мене не візьме,
Як він мене не візьме Ой що буде!
Ой, мамо, що буде Як він мене не візьме,
Як він мене не візьме Ой! Ой! Ой!
Пр-ш
1.Як у турків гостював, сам султан мене приймав.
Закурили ми кальян, заспівали під баян.//2-р.
Пр-в://Гей хлопці шикидим треба бути молодим,
Гей хлопці шикидим хочу бути я худим.//2-р.
Пр-ш:
2.Козаку не сумувать у гаремі танцювать,
То робота не проста скину трохи живота.//2-р.
Пр-в://Гей хлопці шикидим треба бути молодим,
Гей хлопці шикидим хочу бути я худим.//2-р.
1.Як у турків гостював, сам султан мене приймав.
Закурили ми кальян, заспівали під баян.//2-р.
Пр-в://Гей хлопці шикидим треба бути молодим,
Гей хлопці шикидим хочу бути я худим.//2-р.
Пр-ш:
Плюсовий запис
Коментарі:
Коло млина, коло броду,
Там дівчина брала воду,
А в руках несла відерце,
Дай напитись, моє серце, 2р
Ла –ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла
(Двічі виконується 3-5 строчки а не 4-та)
Плюсовий запис "Сім вітрів"
Плюс інший
Будьте ласкаві залийте відповідний мінус....
перепрошую - плюс !!!!!
Дану нарізку робив я сам для свого мішаного ансамблю, тому такої плюсовки поки-що не існує, але ж твори загальновідомі і не думаю, що проблемно їх виконати...
цікаво...як потрапив сюди плюс іншої пісні???
Дякую!!!
Хороша робота, все на слуху









Останні коментарі
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!