Невідомий виконавець
Зима-зима
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Новий Рік
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Дитяча
Текст пісні:
Білесенькі сніжиночки, спустилися з небес
Засипали стежиночки і наш садок увесь
П-р:
А ми усі радіємо зима-зима-зима
Багато гарних празників приносить нам вона
Зима нам усміхається, ти тільки зачекай
Нам подарує ласощів святий- день Миколай
Вінчуємо Ісусика, святкуєм Новий Рік
Кружляєм круг ялиночки, немає кращих втіх
Плюсовий запис
Коментарі:
Потрібен плюс пишіть
Буду вдячний за плюс! ROMAN-1967@ukr.net
Пісенечка супер!!!!! Прошу +++ dyryk@i.ua
як скачати плюс??? Пісні СУПЕР!!!!!
Мені Дуже Сподобалась ця пісенька, пришліть мені плюс Будь Ласка!!!antonhead@rambler.ru Буду дуже Вдячний!!!
Доброго дня, гарна пісенька, але якби прислали плюс, буду дуже вдячна gritsay2403@mail.ru
Потрібен плюс
Напишіть емейл
дайте плюс пожалуйста amagma95@gmail.com
Дайте будь ласка плюс Shevthenko-s@yandex.ru
ну,дуже гарна пісенька! Пришліть плюс.Будь ласка.
Віталій напишіть емейл
прошу плюс якщо не важко tiishaa2@gmail.com
будь-ласка
дякую
Надішліть, будь ласка, плюс на dmytro_en@mail.ru
якщо можливо надішліть плюс. Vitochka-0@mail.ru
Дайте + дякую...bvmua@mail.ru
Буду вдячний за плюс!rulia@mail.ru
Чудова новорічна пісенька! Пришліть будь ласка плюс! буду дуже вдячна spoykmen@yandex.ru
Надішліть плюс, дуже потрібно, дякую
велике спасибі, що відгукнулися на прохання, ви мене дуже виручили!
Надішліть будь ласочка плюсик dima 3042@ukr.net
Надішліть і мені плюсик zoryana.german2012@yandex.ua
Можна плюс www.irusia91@mail.ru
Надішліть, будь ласка, плюс. Буду вдячна. Мій email: olenka.rostkovych@gmail.com
Чудова новорічна пісенька! Пришліть будь ласка плюс! Ket_bosyaha@ukr.net
Добрий день! Можна плюсовочку, будь ласка!
Bestiyya@ukr.net
скиньте на пошту плюс. Буду дуже вдячна
kachoh@mail.ru
скиньте будь ласка плюс, дуже гарна пісенька. vikta21780@ukr.net
maks-ivan,вибачайте за оцінку,хотіла натиснути паузу ,а вийшло 2(( мінусовка хороша і потрібна.Дякую за вашу працю
будь ласка, надішліть мінусовку. miss.kuclenko@gmail.com
будь ласка надішліть плюс vera.maksymova@gmail.com
Будь ласка скиньте плюс, буду вдячна krissttik17@gmail.com
Пожалуйста скиньте плюс, заранее благодарю babyaranna1984@ukr.net
Пожалуйста скиньте плюс natalaarkusha75@gmail.com
скиньте плюс дякую nataliyha1980@mail.ru
Скиньте, будь ласка, плюс)
dudnyk-1968@ukr.net
Наперед ДЯКУЮ)
Доброго дня,можна плюс цієї пісні? Скиньте будь ласка shvydka69@gmail.com
Дякую. Обов’язково розучимо !









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!